Až do 1. září budou v Chorvatsku působit policisté z České republiky. Turisté tak v případě nutnosti budou moci požádat o jejich pomoc.
zobrazit článek >Příbramská posádka ve složení Josef Peták a Alena Benešová s vozem Peugeot 207 S2000 se o víkendu zúčastní Impromat Rallysprintu Kopná a jistě bude chtít navázat na předchozí rallysprintové výsledky.
zobrazit článek >Velmi rychle ztratila šanci na kvalitní výsledek při Rally Bohemia Západočeská posádka Jan Sýkora - Martina Škardová. Technická závada jim vystavila stop už před startem soutěže.
zobrazit článek >I u našich západních sousedů v Německu si všimli, že na našich dálnicích je velmi vysoký počet nehod. Podle Němců ale nejsou za nehodami nekvalitní silnice ani špatná práce policie, ale pouze suverénnost českých řidičů.
zobrazit článek >Japonské automobilky se rozhodly snížit hmotnost vyráběných vozů. Nechtějí tím nijak snížit bezpečnost, ba naopak, ale jejich hlavním cílem je maximálně snížit výfukové emise.
zobrazit článek >V sobotu 19. července se v Podkopné Lhotě a jejím nejbližším okolí uskuteční šestnáctý ročník nejoblíbenějšího sprintu sezony - Impromat Rallysprint Kopná.
zobrazit článek >Nejstarší automobilová soutěž na Slovensku Rally Tatry se po osmileté přestávce vrací zpět do místa svého narození, pod tatranské vrcholy do města Poprad.
zobrazit článek >Kdo se vydal o uplynulém víkendu na dovolenou do Chorvatska či Itálie, musel se připravit na dlouhé kolony, ve kterých strávili lidé někdy i pět a více hodin. V jednu chvíli měla dokonce kolona na dálnici A10 délku více než 30 kilometrů.
zobrazit článek >Zlínská posádka Autoline Rally Teamu se i přes chybu v úvodu propracovala na 8. místo, jenže na startu RZ 9 nevydržela poloosa...
zobrazit článek >Nebývale kvalitní startovní pole se objeví na XVI. IMPROMAT Rallysprint Kopná 2008, který je čtvrtým podnikem MIO GPS Mistrovství České republiky ve sprintrally.
zobrazit článek >Zřejmě vysoké ceny pohonných hmot mohou za to, že ve Spojených státech amerických a v Japonsku klesl zájem o nová vozidla. V Japonsku se jich prodalo pouze 3.43 milionu, což je nejnižší číslo od roku 1972.
zobrazit článek >Na šotolinových cestách v okolí ruského města Vyborg nedaleko hranic s Finskem pokračuje mezinárodní seriál Intercontinental Rally Challenge.
zobrazit článek >Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.