aktuálně: 41 uzavírek, 17 nehod
Zákruta.cz  >  Seznam autoškol  >  

Autoškola Brno | Autoškola Pelikán

Autoškola Brno | Autoškola Pelikán
Veveří 497/75
602 00 Brno střed

Telefon: 541 213 389
Email: info@autoskolapelikan.cz
Web: www.autoskolapelikan.cz/
Ověřená autoškola

Autoškola Pelikán je právem označovana za nejlepší autoškolu v Brně. Disponuje nejmodernějším vozovým parkem i učebnami a je nejdéle působící brněnskou autoškolou.

Nabízíme vám naše dlouholeté zkušenosti z praxe učitelů autoškol a profesionálních řidičů. Dnes již nás nic nepřekvapí a jsme připraveni naučit jezdit i vás. Podívejte se pro jaké skupiny nabízíme výuku. V případě zájmu o naše služby se neváhejte přihlásit, nebo nás kontaktujte. Kurz autoškoly můžete také darovat pomocí dárkového šeku.

Vyzvednout vás přímo doma, po skončení výuky vás zase odvézt? Dávat vám individuální hodiny a plně se přizpůsobit vašim potřebám? U nás to není problém, neváhejte se přihlásit, nebo nás kontaktujte. Kurz autoškoly můžete také darovat pomocí dárkového šeku.

Byla to právě naše autoškola, která se i v roce 2010 účastnila akce, na níž jsme posadili zavolat naše slepé spoluobčany a na Masarykově okruhu jsme s nimi jezdili. Jezdit naučíme vskutku každého. V případě zájmu o naše služby se neváhejte přihlásit, nebo nás kontaktujte. Kurz autoškoly můžete také darovat pomocí dárkového šeku.

Poměrem cena/výkon jsme jasnou volbou! Za velice zajimavé ceny vám nabídneme prvotřídní služby. Více informací získejte v našem ceníku. V případě zájmu o naše služby se neváhejte přihlásit, nebo nás kontaktujte. Kurz autoškoly můžete také darovat pomocí dárkového šeku.

skupiny řidičských oprávnění:

lehký motocyklAMlehký motocykl
malý motocyklA1malý motocykl
motocyklA2motocykl
silný motocyklAsilný motocykl
osobní automobilBosobní automobil
osobní automobil s přívěsemB+Eosobní automobil s přívěsem
velký nákladní automobilCvelký nákladní automobil
velký nákladní automobil s přívěsemC+Evelký nákladní automobil s přívěsem

Fotogalerie

Kontakt

Kontaktujte přímo autoškolu prostředictvím tohoto formuláře.

ODESLAT