Zákruta.cz  >  

Vydarený záver sezóny v podaní Melico Racing Teamu

15. prosince 2010

Slovenský Melico Racing Team absolvoval posledné tohto sezónne vystúpenie u našich západných susedov, v Slušoviciach. Na zasnežených tratiach bavila posádka v zložení Jaroslav Melichárek - Richard Jančovič nielen prítomných divákov, ale aj samých seba.

Po minulotýždňovej poriadnej snehovej nádielke a po jej následnom roztopení to ešte deň pred súťažou v Slušoviciach vyzeralo, že sa bude konať iba na mokrých cestách. V sobotu ráno však začalo snežiť a do popoludňajšieho štartu bolo všetkým jasné, že posledná súťaž v tohtoročnej sezóne bude poriadna zábava.

Melico Racing Team s Jarom Melichárekom do súťaže Pd Tech Mikuláš Rally Slušovice vyštartoval s vozidlom Mitsubishi Lancer EVO IX. Od úvodu tejto krátkej súťaže sa Jaro s Rišom zaradili medzi najrýchlejších. ´

Po prvej rýchlostnej skúške im v cieli patrilo síce až desiate miesto, po druhej však už figurovali na piatom a po tretej na šiestom mieste. Napriek tomu, že sa v poslednej rýchlostnej skúške podarilo vyrobiť hodiny a „zahrabať“ sa v jednom zo závejov, dojazdili do cieľa na ôsmom mieste v absolútnom poradí.

„Už pred súťažou som hovoril, že na výsledok nebudeme absolútne pozerať. Do Slušovíc sme sa v prvom rade išli iba zabávať. Veľmi nás potešilo keď v sobotu ráno začalo poriadne husto snežiť. To bolo to “pravé orechové„ čo túto súťaž urobilo ešte zábavnejšou. Bol to super záver sezóny. Ďakujem všetkým ktorí nás podporili,“ povedal po súťaži dobre naladený Jaro Melichárek.

Miroslav Majláth

Další články

5 situací, ve kterých nepojištěné auto vyjde draze

5 situací, ve kterých nepojištěné auto vyjde draze

Kupujete si nové nebo bazarové auto? A sjednali jste si havarijní pojištění? Podívejte se na 5 situací, ve kterých dáte za nepojištěné auto majlant.

celý článek >
Kdy vám bude dělat pojišťovna problémy s vyplacením odškodného?

Kdy vám bude dělat pojišťovna problémy s vyplacením odškodného?

Nehody se čas od času zkrátka stanou. V kterých případech vám pojišťovny ale nebudou chtít vyplatit peníze. Vyvarujte se chyb, které mohou mít zásadní vliv na to, jestli po nehodě dostanete finanční kompenzaci.

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Řidiči i majitelé přepravních firem musejí brát při své práci v potaz mnoho dopravních, logistických i administrativních aspektů. Majitelé chtějí mít přehled o průběhu dodávek, řidiči potřebují trasu naplánovat tak, aby byla co nejefektivnější.

Společnost Total se proto v rámci svého širokého portfolia služeb rozhodla poskytnout dopravcům nástroj, který umožní obojí.

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
SOUHLASÍM Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies najdete zde.