Zákruta.cz  >  

Pozor na sníh ve vyšších polohách

3. dubna 2008

Na většině území České republiky nás dnes čeká oblačné až zatažené počasí s častými přeháňkami. Nad 900 m budou přecházet ve sněhové. K večeru bude oblačnosti ubývat.

Teploty budou v ranních hodinách kolem 1 až 5 °C. Přes den by se pak mohli vyšplhat až k 11 °C. Vítr povane jen mírný severozápadní až severní od 3 do 7 m/s. Na horách se bude teplota pohybovat do +2 °C a vítr může být v nárazech až 10 m/s.

Výskyt nebezpečných jevů:

- pouze v polohách nad 900 m je potřeba si dávat pozor na nový sníh (2 až 6 cm)

Richard Vlček ; Zakruta.CZ

Další články

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Řidiči i majitelé přepravních firem musejí brát při své práci v potaz mnoho dopravních, logistických i administrativních aspektů. Majitelé chtějí mít přehled o průběhu dodávek, řidiči potřebují trasu naplánovat tak, aby byla co nejefektivnější.

Společnost Total se proto v rámci svého širokého portfolia služeb rozhodla poskytnout dopravcům nástroj, který umožní obojí.

celý článek >
Méně často používané dopravní značky

Méně často používané dopravní značky

Člověk je od přírody tvor přizpůsobivý. To si jsou vědomi i na ministerstvu, proto nelení a mění dopravní značení jedna báseň. Znáte opravdu všechny?

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK