Zákruta.cz  >  

Pozor na sníh ve vyšších polohách

3. dubna 2008

Na většině území České republiky nás dnes čeká oblačné až zatažené počasí s častými přeháňkami. Nad 900 m budou přecházet ve sněhové. K večeru bude oblačnosti ubývat.

Teploty budou v ranních hodinách kolem 1 až 5 °C. Přes den by se pak mohli vyšplhat až k 11 °C. Vítr povane jen mírný severozápadní až severní od 3 do 7 m/s. Na horách se bude teplota pohybovat do +2 °C a vítr může být v nárazech až 10 m/s.

Výskyt nebezpečných jevů:

- pouze v polohách nad 900 m je potřeba si dávat pozor na nový sníh (2 až 6 cm)

Richard Vlček ; Zakruta.CZ

Další články

Méně často používané dopravní značky

Méně často používané dopravní značky

Člověk je od přírody tvor přizpůsobivý. To si jsou vědomi i na ministerstvu, proto nelení a mění dopravní značení jedna báseň. Znáte opravdu všechny?

celý článek >
Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

Znáte křižovatky a dopravní značky? Otestujte se!

Znáte křižovatky a dopravní značky? Otestujte se!

Nejen všichni co se chystají do autoškoly, ale jistě i zkušení řidiči, si rádi prověří své znalosti. Každodenní cestování do práce a zpět, nebo jiné pravidelné cesty, vytváří falešný pocit jistoty v prostředí, které je vám dobře známé a kde znáte již všechna nebezpečí. Jaké jsou, ale vaše reakce v neznámém městě?

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK