aktuálně: 30 uzavírek, 3 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí pro řidiče na středu 6. ledna 2008

6. února 2008

Počasí bude oblačné až zatažené, místy občasný déšť, zpočátku ve vyšších polohách nad 1000 metrů spíše sněžení. Na východě území bude počasí beze srážek, spíše polojasno.

Teploty zpočátku 5 až 8 °C, nejnižší noční 5 až 1 °C. Vítr bude vát mírný jihozápadní š až 7 m/s, zejména pak v Čechách. Na horách může být v nárazech kolem 20 m/s.

Výskyt nebezpečných jevů. Řidiči si musejí dávat pozor na silnější vítr a především pak na vyvrácené stromy, které zkomplikovaly dopravu již v minulém týdnu na mnoha místech v České republice.

Richard Vlček (Internet)

Další články

Najeli jste do výmolu? Kdo zaplatí škodu na autě a kdy pomůže pojištění?

Rozbité silnice a výmoly jsou každoroční realitou hlavně po zimě. Stačí chvíle nepozornosti a místo klidné jízdy řešíte proraženou pneumatiku nebo poškozený podvozek. Kdo za takovou škodu odpovídá a kdy vám pomůže pojištění? Odpověď není tak jednoduchá, jak by se mohlo na první pohled zdát.

zobrazit článek >

Jak si užít rodinné cestování - návod pro bezpečné kilometry

Dlouho očekávaný rodinný výlet je za dveřmi. Na jedné straně je to skvělá příležitost, jak si odpočinout, poznat nová místa a strávit společný čas jinak než doma. Na druhé se může změnit v nečekané komplikace. Aby byla vaše cesta bezpečná a bez nepříjemných překvapení, připravili jsme pro vás seznam věcí, na které nesmíte před delší cestou zapomenout.

zobrazit článek >

Správa vozového parku podle dat aneb kde ve firmě tiše unikají peníze

Většina firem tuší, že jejich vozový park stojí víc, než by musel. Málokterá ale přesně ví, kde a kolik. Data z GPS sledování přitom odhalí každý zbytečně najetý kilometr, i veškeré jalové minuty volnoběhu i řidiče, který šlape na plyn, jako by závodil v rallye. Přečtěte si, jak proměnit surová čísla v reálné úspory díky chytré správě vozového parku.

zobrazit článek >