Počasí v České republice je ovlivňováno tlakovou níží, jejíž střed se bude přesunovat z Itálie nad Balkán.
Počasí pak bude oblačné až zatažené, v jižní polovině Čech, na Moravě a ve Slezsku sněžení, jinde jen ojediněle. Na severozápadě Čech odpoledne a večer ubývání oblačnosti.
Nejvyšší teploty 0 až +4 °C, v 1000 m na horách kolem -3 °C. Slabý severovýchodní vítr 1 až 4 m/s.
Upozornění:
- pozor na náledí po celý den
- ve vyšších polohách připadne nový sníh, který by mohl komplikovat dopravu
S letními cestami do zahraničí se množí případy, kdy auto znenadání vypoví službu, nejde opravit na místě a jediným řešením je odtah zpět do Česka. Není to jen problém starších vozů, zásadní závada může potkat i novější a dobře udržované auto. Pokud se něco takového stane i vám, nepropadejte panice. Díky správně nastavenému pojištění auta může být repatriace vozidla jednodušší, než jste očekávali.
zobrazit článek >Když vám chybí malý plastový díl, může vám zachránit nervy – i čas – 3D tisk
zobrazit článek >V dnešní době jsou auta více než jen dopravní prostředky – jsou naším každodenním společníkem. Řada z nás tráví v autě téměř třetinu svého dne, a to nejčastěji cestou do práce a pak zase domů. Pro jiné je prací samo cestování autem. Je proto namístě si prostředí auta zútulnit i zabezpečit tak, aby byl náš čas strávený s tímto pomocníkem nejen příjemný, ale zejména i bezpečný.
zobrazit článek >Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.