Zákruta.cz  >  

Předpověď počasí pro řidiče na úterý 27. ledna 2009

27. ledna 2009

Počasí bude v ranních hodinách oblačné, na jihu a jihozápadě až zatažené, místy slabé sněžení, jinde jen ojediněle. Dají se očekávat mrznoucí mlhy, tudíž pozor na ledovku! Nejnižší teploty 0 až -4 °C, při malé oblačnosti až -8 °C.

Vítr bude vát jen mírný do 4 m/s. Přes den pak čeká na motoristy oblačné až zatažené počasí. Nejvyšší teploty 0 až 4 °C. Mírný severovýchodní až severní vítr 2 až 5 m/s.

Výskyt nebezpečných jevů:

- pozor na ledovku !

- husté mrznoucí mlhy

Richard Vlček ; Zákruta.CZ

Další články

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

celý článek >
Znáte křižovatky a dopravní značky? Otestujte se!

Znáte křižovatky a dopravní značky? Otestujte se!

Nejen všichni co se chystají do autoškoly, ale jistě i zkušení řidiči, si rádi prověří své znalosti. Každodenní cestování do práce a zpět, nebo jiné pravidelné cesty, vytváří falešný pocit jistoty v prostředí, které je vám dobře známé a kde znáte již všechna nebezpečí. Jaké jsou, ale vaše reakce v neznámém městě?

BMW Motorrad R 5 Hommage: Nová motorka je esencí krásy a jednoduchosti

BMW Motorrad R 5 Hommage: Nová motorka je esencí krásy a jednoduchosti

BMW R 5 Hommage přenáší esence motocyklů jako takových do moderní éry. Kombinuje totiž prvky používané na historických motocyklech, které propojuje s moderním světem tzv. customů, tedy motocyklů stavěných na zakázku.

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK