Zákruta.cz  >  

Předpověď počasí pro řidiče na úterý 27. ledna 2009

27. ledna 2009

Počasí bude v ranních hodinách oblačné, na jihu a jihozápadě až zatažené, místy slabé sněžení, jinde jen ojediněle. Dají se očekávat mrznoucí mlhy, tudíž pozor na ledovku! Nejnižší teploty 0 až -4 °C, při malé oblačnosti až -8 °C.

Vítr bude vát jen mírný do 4 m/s. Přes den pak čeká na motoristy oblačné až zatažené počasí. Nejvyšší teploty 0 až 4 °C. Mírný severovýchodní až severní vítr 2 až 5 m/s.

Výskyt nebezpečných jevů:

- pozor na ledovku !

- husté mrznoucí mlhy

Richard Vlček ; Zákruta.CZ

Další články

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Řidiči i majitelé přepravních firem musejí brát při své práci v potaz mnoho dopravních, logistických i administrativních aspektů. Majitelé chtějí mít přehled o průběhu dodávek, řidiči potřebují trasu naplánovat tak, aby byla co nejefektivnější.

Společnost Total se proto v rámci svého širokého portfolia služeb rozhodla poskytnout dopravcům nástroj, který umožní obojí.

celý článek >
Méně často používané dopravní značky

Méně často používané dopravní značky

Člověk je od přírody tvor přizpůsobivý. To si jsou vědomi i na ministerstvu, proto nelení a mění dopravní značení jedna báseň. Znáte opravdu všechny?

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK