Zákruta.cz  >  

Předpověď počasí pro motoristy na čtvrtek 7. ledna 2009

8. ledna 2009

Počasí bude skoro jasné až polojasné, zpočátku ojediněle oblačno se slabým sněžením. Ojediněle zataženo nízkou oblačností nebo mrznoucí mlhy. Nejvyšší teploty -8 až -4 °C, v 1000 m na horách kolem -8 °C.

Slabý proměnlivý vítr do 4 m/s, na Moravě a ve Slezsku zpočátku mírný severní 2 až 6 m/s. Pozor však na silné mrazy nočních hodinách, kde se mohou teploty na některých místech pohybovat až 25 stupňů pod nulou

Výskyt nebezpečných jevů:

- výskyt ledovky

- husté sněžení ve vyšších polohách

Richard Vlček ; Zákruta.CZ

Další články

Méně často používané dopravní značky

Méně často používané dopravní značky

Člověk je od přírody tvor přizpůsobivý. To si jsou vědomi i na ministerstvu, proto nelení a mění dopravní značení jedna báseň. Znáte opravdu všechny?

celý článek >
Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

Znáte křižovatky a dopravní značky? Otestujte se!

Znáte křižovatky a dopravní značky? Otestujte se!

Nejen všichni co se chystají do autoškoly, ale jistě i zkušení řidiči, si rádi prověří své znalosti. Každodenní cestování do práce a zpět, nebo jiné pravidelné cesty, vytváří falešný pocit jistoty v prostředí, které je vám dobře známé a kde znáte již všechna nebezpečí. Jaké jsou, ale vaše reakce v neznámém městě?

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK