Zákruta.cz  >  

Předpověď počasí pro motoristy na čtvrtek 7. ledna 2009

8. ledna 2009

Počasí bude skoro jasné až polojasné, zpočátku ojediněle oblačno se slabým sněžením. Ojediněle zataženo nízkou oblačností nebo mrznoucí mlhy. Nejvyšší teploty -8 až -4 °C, v 1000 m na horách kolem -8 °C.

Slabý proměnlivý vítr do 4 m/s, na Moravě a ve Slezsku zpočátku mírný severní 2 až 6 m/s. Pozor však na silné mrazy nočních hodinách, kde se mohou teploty na některých místech pohybovat až 25 stupňů pod nulou

Výskyt nebezpečných jevů:

- výskyt ledovky

- husté sněžení ve vyšších polohách

Richard Vlček ; Zákruta.CZ

Další články

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Řidiči i majitelé přepravních firem musejí brát při své práci v potaz mnoho dopravních, logistických i administrativních aspektů. Majitelé chtějí mít přehled o průběhu dodávek, řidiči potřebují trasu naplánovat tak, aby byla co nejefektivnější.

Společnost Total se proto v rámci svého širokého portfolia služeb rozhodla poskytnout dopravcům nástroj, který umožní obojí.

celý článek >
Méně často používané dopravní značky

Méně často používané dopravní značky

Člověk je od přírody tvor přizpůsobivý. To si jsou vědomi i na ministerstvu, proto nelení a mění dopravní značení jedna báseň. Znáte opravdu všechny?

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK