Zákruta.cz  >  

Na co si dát pozor před koupí Suzuki Swift

19. října 2007

Vůz Suzuki Swift patří k velmi vyhledávaným kouskům v autobazarech a také jeho cena je velmi výhodná pro mnoho rodin, které nemají zrovna na Mercedes či BMW.

Předností tohoto modelu je jeho úměrná velikost, nenáročnost na údržbu a především pak spolehlivost. Výhodou je také malá spotřeba u menších obsahů motorů.

Menší nevýhodou je pak zavazadlový prostor, který je menší na úkor prostoru pro zadní cestující. Sedačky vzadu však také nejsou nejideálnější, pokud by měli vzadu sedět dvě dospělé osoby na delší vzdálenost.

Další nedostatkem je malé servisní zabezpečení. A také v tom, že se tyto automobily vyráběly pouze s benzínovými motory. Litrovým tříválcem a třinácti stovkovým čtyřválcem a také silnější verzí 1600, kterých je ale v České republice velmi málo.

Swift sice nepatří na trhu ojetin mezi nějak zvlášť vyhledávané vozy, ale právě proto je jeho cena velmi příznivá a za slušné peníze pořídíte i novější modely těchto vozů. Před koupí je pak potřeba zkontrolovat především převodovku, a také výfukové potrubí, které předčasně koroduje. Dejte si pozor i na tlumiče a závěsy kol.

Richard Vlček (Internet)

Další články

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Řidiči i majitelé přepravních firem musejí brát při své práci v potaz mnoho dopravních, logistických i administrativních aspektů. Majitelé chtějí mít přehled o průběhu dodávek, řidiči potřebují trasu naplánovat tak, aby byla co nejefektivnější.

Společnost Total se proto v rámci svého širokého portfolia služeb rozhodla poskytnout dopravcům nástroj, který umožní obojí.

celý článek >
Méně často používané dopravní značky

Méně často používané dopravní značky

Člověk je od přírody tvor přizpůsobivý. To si jsou vědomi i na ministerstvu, proto nelení a mění dopravní značení jedna báseň. Znáte opravdu všechny?

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK