Zákruta.cz  >  

Parkování na Ruzyni zlevnilo - stále je ale drahé

21. srpna 2008

Pokud míříte na dovolenou a potřebujete zaparkovat auto na ruzyňském letišti, pak vězte, že je dobré si parkovací místo vybírat. Můžete totiž ušetřit až tisíce korun za dva týdny odstavení svého plechového miláčka.

Vůbec nejvíce zaplatíte za parkování přímo na letišti. Navíc ve většině případů ani letiště parkoviště nehlídá a za případné škody na vozidle vám nikdo nic nedá. Také proto vyrostlo v okolí letiště hned několik soukromých parkovišť, jejichž majitelé vám zaparkují vůz přímo u svého domu zahradě a pak vás ještě přivezou na letiště.

Také proto letiště letos na jaře zareagovalo po otevření levného parkování v budově D dalším zlevněním parkování v budově C, která je od letištních terminálů vzdálen jen pár minut.

"Zjednodušeně řečeno se jedná o akci, kdy je zvýhodněné parkování od pěti dnů výše. Například od pěti do čtrnácti dnů je cena stejná vždy dva tisíce korun za celou dobu parkování,“ uvedla mluvčí Správy Letiště Praha Eva Krejčí.

I přes toto výrazné zlevnění je ale stále lepší parkovat mimo tato místa, jelikož u soukromých lidí vás přijde parking na polovinu i méně. Navíc vám vůz většinou hlídají sami majitelé, jelikož mají parkoviště přímo na zahradě.

Richard Vlček (Internet)

Další články

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

celý článek >
Znáte křižovatky a dopravní značky? Otestujte se!

Znáte křižovatky a dopravní značky? Otestujte se!

Nejen všichni co se chystají do autoškoly, ale jistě i zkušení řidiči, si rádi prověří své znalosti. Každodenní cestování do práce a zpět, nebo jiné pravidelné cesty, vytváří falešný pocit jistoty v prostředí, které je vám dobře známé a kde znáte již všechna nebezpečí. Jaké jsou, ale vaše reakce v neznámém městě?

BMW Motorrad R 5 Hommage: Nová motorka je esencí krásy a jednoduchosti

BMW Motorrad R 5 Hommage: Nová motorka je esencí krásy a jednoduchosti

BMW R 5 Hommage přenáší esence motocyklů jako takových do moderní éry. Kombinuje totiž prvky používané na historických motocyklech, které propojuje s moderním světem tzv. customů, tedy motocyklů stavěných na zakázku.

reklama
reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK