Zákruta.cz  >  

Fiat Rufa šiesty na Rajde Elmot

14. května 2008

Šieste miesto na veľmi kvalitne obsadenej súťaži Platinum 36 Rajd Elmot - Remy obsadil FIAT RUFA Rally Team s posádkou Grzegorz Grzyb - Przemyslaw Mazur na vozidle Fiat Abarth Grande Punto S2000.

Poľská súťaž bola veľmi kvalitne obsadená, veď mená ako Bryan Bouffier, Michal Kosciuszko, Michal Solowow, Leszek Kuzaj, či Kajetan Kajetanowicz hovoria za veľa. Šieste miesto v takejto konkurencii je povzbudivé nielen pre posádku, ale aj pre celý tím. Súťaž mala celkovo 520,07 kilometrov, z čoho bolo 170,85 kilometrov rozdelených do 14-tich rýchlostných skúšok.

„Súťaž bola veľmi ťažká, rýchla ale pekná. Bolo to super, len škoda, že počas celej súťaže sme mali starosti s motorom, ktorý nebol úplne v poriadku. Sme radi, že sme v cieli a podarilo sa prelomiť smolu, ktorú sme mali v Egeri a Rožňave. Mohlo to byť asi aj lepšie, ale tu nám nešlo o body a tak sme už v závere išli na istotu. Hlavne celému tímu išlo o to aby sme najazdili čo najviac ostrých kilometrov,“ povedal Grzegorz po súťaži.

FIAT RUFA Rally Team spolu s posádkou Grzegorz Grzyb - Przemyslaw Mazur sa už o dva týždne predstavia na SLOVNAFT RALLY 2008 v Bratislave, tretej súťaži zaradenej do TEMPUS BECEP RALLY 2008 - majstrovstiev Slovenska.

Fiat Rufa Rally Team

Další články

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Řidiči i majitelé přepravních firem musejí brát při své práci v potaz mnoho dopravních, logistických i administrativních aspektů. Majitelé chtějí mít přehled o průběhu dodávek, řidiči potřebují trasu naplánovat tak, aby byla co nejefektivnější.

Společnost Total se proto v rámci svého širokého portfolia služeb rozhodla poskytnout dopravcům nástroj, který umožní obojí.

celý článek >
Méně často používané dopravní značky

Méně často používané dopravní značky

Člověk je od přírody tvor přizpůsobivý. To si jsou vědomi i na ministerstvu, proto nelení a mění dopravní značení jedna báseň. Znáte opravdu všechny?

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
SOUHLASÍM Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies najdete zde.