Zákruta.cz  >  

Fiat Rufa šiesty na Rajde Elmot

14. května 2008

Šieste miesto na veľmi kvalitne obsadenej súťaži Platinum 36 Rajd Elmot - Remy obsadil FIAT RUFA Rally Team s posádkou Grzegorz Grzyb - Przemyslaw Mazur na vozidle Fiat Abarth Grande Punto S2000.

Poľská súťaž bola veľmi kvalitne obsadená, veď mená ako Bryan Bouffier, Michal Kosciuszko, Michal Solowow, Leszek Kuzaj, či Kajetan Kajetanowicz hovoria za veľa. Šieste miesto v takejto konkurencii je povzbudivé nielen pre posádku, ale aj pre celý tím. Súťaž mala celkovo 520,07 kilometrov, z čoho bolo 170,85 kilometrov rozdelených do 14-tich rýchlostných skúšok.

„Súťaž bola veľmi ťažká, rýchla ale pekná. Bolo to super, len škoda, že počas celej súťaže sme mali starosti s motorom, ktorý nebol úplne v poriadku. Sme radi, že sme v cieli a podarilo sa prelomiť smolu, ktorú sme mali v Egeri a Rožňave. Mohlo to byť asi aj lepšie, ale tu nám nešlo o body a tak sme už v závere išli na istotu. Hlavne celému tímu išlo o to aby sme najazdili čo najviac ostrých kilometrov,“ povedal Grzegorz po súťaži.

FIAT RUFA Rally Team spolu s posádkou Grzegorz Grzyb - Przemyslaw Mazur sa už o dva týždne predstavia na SLOVNAFT RALLY 2008 v Bratislave, tretej súťaži zaradenej do TEMPUS BECEP RALLY 2008 - majstrovstiev Slovenska.

Fiat Rufa Rally Team

Další články

Méně často používané dopravní značky

Méně často používané dopravní značky

Člověk je od přírody tvor přizpůsobivý. To si jsou vědomi i na ministerstvu, proto nelení a mění dopravní značení jedna báseň. Znáte opravdu všechny?

celý článek >
Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

Znáte křižovatky a dopravní značky? Otestujte se!

Znáte křižovatky a dopravní značky? Otestujte se!

Nejen všichni co se chystají do autoškoly, ale jistě i zkušení řidiči, si rádi prověří své znalosti. Každodenní cestování do práce a zpět, nebo jiné pravidelné cesty, vytváří falešný pocit jistoty v prostředí, které je vám dobře známé a kde znáte již všechna nebezpečí. Jaké jsou, ale vaše reakce v neznámém městě?

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK