Na start Rallye České Budějovice se postavil nejen Michal Černý, o jehož startu/nestartu toho bylo napsáno dost, ale se svým Subaru Impreza WRX STi také Štěpán Zabloudil, kterého tentokrát navigovala Martina Kalistová. Této posádce se za celý víkend jako jediné ve třídě A4 vyhnuly jakékoliv problémy.
Štěpánovi hlavní soupeři ve třídě A4 odstoupili hned na začátku, když Michal Černý ani neodstartoval, protože jeho vůz ráno nenastartoval, Pawla Danyse zradila převodovka a Jiří Kalista havaroval. Ve třídě A4 tak zbyly pouze dva vozy a jen jeden z nich mohl jezdce MK Motorsportu porazit. Bylo jím Mitsubishi Lancer Evo IX Martina Šikla.
Dle předpokladů šel hned na první rychlostní zkoušce Martin Šikl a také tam až do cíle zůstal. Štěpán Zabloudil na něj stejně jako týden předtím v Litoměřicích výrazně ztrácel, ale pilot modrého Subaru byl i přesto spokojen, když se mu konečně i ve Volném Poháru podařilo poprvé vystoupat na stupně vítězů.
Další soutěž, kde se představí obě posádky MK Motorsportu bude 10. Mogul Rallye Železné hory, která se pojede druhou srpnovou sobotu, tedy 13. 8. 2011.
Platíte jen povinné ručení, nebo zvažujete i širší ochranu? Tuto otázku řeší většina řidičů. Povinné ručení je ze zákona povinné – bez něj nesmí vozidlo na silnici. Chrání však pouze ostatní účastníky provozu. Pokud vznikne škoda na vašem autě a není kdo by ji uhradil, náklady jdou z vašeho rozpočtu.Právě zde vstupuje do hry další forma ochrany, která kryje i vlastní vozidlo. V následujících odstavcích si ukážeme, kdy dává smysl kombinovat obě pojistky a jaké mohou být reálné finanční dopady.
zobrazit článek >Rostoucí náklady na měsíční provoz automobilu vedou řadu řidičů v České republice k hledání způsobů, jak omezit výdaje spojené s tankováním. Jedním z nejúčinnějších a zároveň nejjednodušších řešení je eco-driving, tedy styl jízdy založený na plynulosti, předvídání dopravních situací a rozumném využívání možností vozidla.
zobrazit článek >Chcete si pořídit nové auto, ale nevíte, jak ho financovat? Porovnali jsme výhody leasingu, úvěru i spoření, abyste našli cestu, která vám sedne.
zobrazit článek >Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.