Zákruta.cz  >  

Základní infromace o Start Autó Rallye Eger

3. března 2008

Prvou súťažou v kalendári súťaží je START AUTÓ RALLYE, ktoré sa bude konať v okolí mesta Eger v susednom Maďarsku. Celú súťaž pripravil organizátor z Maďarska LAROCO Kft. v spolupráci s Auto Klubom Košice, ktorý zabezpečuje účasť posádok štartujúcich mimo majstrovstiev Maďarska v rámci seriálu TEMPUS RALLY 2008.

Podujatie je pripravené v súlade s FIA Medzinárodným športovým poriadkom a jeho prílohami, Všeobecnými predpismi pre FIA majstrovstvá v rally a ustanoveniami národných športových poriadkov vydaných MNASZ a SAMŠ. Uzávierka prihlášok je stanovená na 9.3.2008 a zverejnenie zoznamu prihlásených na 14. 3. 2008.

Samotná súťaž začína výdajom itinerárov od utorku (?) 1. 4. 2008, v čase od 16:00 do 19:00 hodiny. V stredu a štvrtok 2. - 3. 4. 2008 je možné prevziať itineráre v čase od 7,00 do 16,00 hod. v hoteli Eger, ulica Száloda 1 - 3 v centre meste Eger. Obhliadka tratí je naplánovaná na stredu a štvrtok v čase od 08:00 do 18:00 hodiny. Administratívne preberanie bude dňa 4. 4. 2008 v čase od 7,00 do 14,45 hod. a technické preberanie taktiež dňa 4. 4. 2008 v čase od 7,30 do 15,15 hod., všetko v priestoroch mestskej športovej haly neďaleko od hotela Eger. Zverejnenie oficiálnych časov štartu bude vyvesené na oficiálnej tabuli od 17,00 hodiny.

Slávnostný štart spojený s predstavením súťažných posádok je plánovaný v piatok na 18,00 hodinu na námestí Dobó tér v centre mesta Eger. „Ostrý“ štart prvého dňa súťaže je v sobotu o 8,00 hod. na výstupe zo servisnej zóny. Prvý deň obsahuje tri sekcie rozdelené do ôsmych RS. Druhý deň je rovnako ako prvý rozdelený do troch sekcií a šiestich RS. Celkový počet kilometrov súťaže je 606,60 kilometrov z ktorých je 176,40 kilometrov rýchlostných skúšok. Cieľ celej súťaže je plánovaný na nedeľu 6.4.2008 o 13,20 na námestí Dobó tér v meste Eger.

Miroslav Majláth

Další články

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Řidiči i majitelé přepravních firem musejí brát při své práci v potaz mnoho dopravních, logistických i administrativních aspektů. Majitelé chtějí mít přehled o průběhu dodávek, řidiči potřebují trasu naplánovat tak, aby byla co nejefektivnější.

Společnost Total se proto v rámci svého širokého portfolia služeb rozhodla poskytnout dopravcům nástroj, který umožní obojí.

celý článek >
Méně často používané dopravní značky

Méně často používané dopravní značky

Člověk je od přírody tvor přizpůsobivý. To si jsou vědomi i na ministerstvu, proto nelení a mění dopravní značení jedna báseň. Znáte opravdu všechny?

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK