Zákruta.cz  >  

Základní infromace o Start Autó Rallye Eger

3. března 2008

Prvou súťažou v kalendári súťaží je START AUTÓ RALLYE, ktoré sa bude konať v okolí mesta Eger v susednom Maďarsku. Celú súťaž pripravil organizátor z Maďarska LAROCO Kft. v spolupráci s Auto Klubom Košice, ktorý zabezpečuje účasť posádok štartujúcich mimo majstrovstiev Maďarska v rámci seriálu TEMPUS RALLY 2008.

Podujatie je pripravené v súlade s FIA Medzinárodným športovým poriadkom a jeho prílohami, Všeobecnými predpismi pre FIA majstrovstvá v rally a ustanoveniami národných športových poriadkov vydaných MNASZ a SAMŠ. Uzávierka prihlášok je stanovená na 9.3.2008 a zverejnenie zoznamu prihlásených na 14. 3. 2008.

Samotná súťaž začína výdajom itinerárov od utorku (?) 1. 4. 2008, v čase od 16:00 do 19:00 hodiny. V stredu a štvrtok 2. - 3. 4. 2008 je možné prevziať itineráre v čase od 7,00 do 16,00 hod. v hoteli Eger, ulica Száloda 1 - 3 v centre meste Eger. Obhliadka tratí je naplánovaná na stredu a štvrtok v čase od 08:00 do 18:00 hodiny. Administratívne preberanie bude dňa 4. 4. 2008 v čase od 7,00 do 14,45 hod. a technické preberanie taktiež dňa 4. 4. 2008 v čase od 7,30 do 15,15 hod., všetko v priestoroch mestskej športovej haly neďaleko od hotela Eger. Zverejnenie oficiálnych časov štartu bude vyvesené na oficiálnej tabuli od 17,00 hodiny.

Slávnostný štart spojený s predstavením súťažných posádok je plánovaný v piatok na 18,00 hodinu na námestí Dobó tér v centre mesta Eger. „Ostrý“ štart prvého dňa súťaže je v sobotu o 8,00 hod. na výstupe zo servisnej zóny. Prvý deň obsahuje tri sekcie rozdelené do ôsmych RS. Druhý deň je rovnako ako prvý rozdelený do troch sekcií a šiestich RS. Celkový počet kilometrov súťaže je 606,60 kilometrov z ktorých je 176,40 kilometrov rýchlostných skúšok. Cieľ celej súťaže je plánovaný na nedeľu 6.4.2008 o 13,20 na námestí Dobó tér v meste Eger.

Miroslav Majláth

Další články

Méně často používané dopravní značky

Méně často používané dopravní značky

Člověk je od přírody tvor přizpůsobivý. To si jsou vědomi i na ministerstvu, proto nelení a mění dopravní značení jedna báseň. Znáte opravdu všechny?

celý článek >
Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

Znáte křižovatky a dopravní značky? Otestujte se!

Znáte křižovatky a dopravní značky? Otestujte se!

Nejen všichni co se chystají do autoškoly, ale jistě i zkušení řidiči, si rádi prověří své znalosti. Každodenní cestování do práce a zpět, nebo jiné pravidelné cesty, vytváří falešný pocit jistoty v prostředí, které je vám dobře známé a kde znáte již všechna nebezpečí. Jaké jsou, ale vaše reakce v neznámém městě?

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK