Zákruta.cz  >  

James Bond na Rally Mille Miglia

22. února 2008

Druhý podnik letošního seriálu mistrovství Evropy, Rally Mille Miglia, bude mít zajímavého hosta. Po trati legendární rychlostní zkoušky Tremosine se totiž bude prohánět Daniel Craig alias James Bond ve svém speciálu Aston Martin DB8!

Mezi fanoušky i jezdci hodně oblíbená rychlostní zkouška totiž byla vybrána jako jedna z lokalit, kde se bude natáčet nejnovější díl slavného agenta z pera Iana Flemminga, který ponese podtitul Quantum of Solace.

Podle scénáře se James Bond vydá po cestě číslo 45 'Gardesana' vedoucí po západním břehu věhlasného jezera Lago di Garda, aby se poté po cestě číslo 38 vyšplhal klikatými cestičkami až do malé vesnice Pieve di Tremosine, přesného prostředku rychlostní zkoušky.

James Bond se na trať nedaleko Brescie vydá přímo ve dnech konání soutěže, z tohoto důvodu se také pořadatelé rozhodli upravit termín seznamovacích jízd pro tuto zkoušku na nejzazší možný termín. Fanoušci mířící na italský závod tak mají možnost vyrazit o den dva dříve a shlédnout, jak si hollywoodské hvězdy poradí s nástrahami části rychlostní zkoušky.

Autosport.CZ

Další články

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Řidiči i majitelé přepravních firem musejí brát při své práci v potaz mnoho dopravních, logistických i administrativních aspektů. Majitelé chtějí mít přehled o průběhu dodávek, řidiči potřebují trasu naplánovat tak, aby byla co nejefektivnější.

Společnost Total se proto v rámci svého širokého portfolia služeb rozhodla poskytnout dopravcům nástroj, který umožní obojí.

celý článek >
Méně často používané dopravní značky

Méně často používané dopravní značky

Člověk je od přírody tvor přizpůsobivý. To si jsou vědomi i na ministerstvu, proto nelení a mění dopravní značení jedna báseň. Znáte opravdu všechny?

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK