Zákruta.cz  >  

Béreš bude v JWRC chybět

31. ledna 2008

V sezóne 2008 sa predstaví TEMPUS STYLLEX rally team s novým programom a v inovovanom zložení. Na miesto spolujazdca si vedľa Jozefa Béreša jr. sadne skúsený slovenský navigátor Róbert Müller.

Po dôkladnej anylýze a s ohľadom na predpokladaný vývoj v tejto disciplíne motoristického športu bolo prijaté rozhodnutie nezúčastniť sa v sezóne 2008 seriálu FIA Junior World Rally Championship.

Štarty medzi „juniormi“ budú nahradené účasťou na viacerých podujatiach v zahraničí. Ich cieľom je prípraviť posádku na zmeny, ktoré sa FIA rozhodla v nasledujúcich rokoch aplikovať do praxe vytvorením nových kategórií súťažných vozidiel.

Samozrejmosťou je štart posádky J.Béreš jr. – R.Müller v domácich majstrovstvách s osvedčeným Renaultom Clio Super 1600. O podrobnostiach programu štartov TEMPUS STYLLEX rally teamu v roku 2008 vás budeme informovať ihneď po ukončení stále prebiehajúcich rokovaní s reklamnými partnermi.

Kto je Róber Müller? Majster Slovenska v triede A-7 v sezóne 2000 (Seat Ibiza KitCar - pilot R. Töviš). Neskôr sa objavil vedľa V. Palka (Mitsubishi Lancer Evo), s ktorým absolvoval v sezóne 2004 i „svetovú“ Rally Cyprus. V sezóne 2005 a 2006 „čítal noty“ na podujatiach majstrovstiev Slovenska J. Bérešovi staršiemu. V roku 2005 si po prvý raz vyskúšal spoluprácu i s Jozefom Bérešom mladším, keď spolu absolvovali Rally Bratislava na Suzuki Ignis S1600. Róbert sa narodil v roku 1970, je ženatý a má dvoch synov.

Tempus Rally média team

Další články

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

celý článek >
Znáte křižovatky a dopravní značky? Otestujte se!

Znáte křižovatky a dopravní značky? Otestujte se!

Nejen všichni co se chystají do autoškoly, ale jistě i zkušení řidiči, si rádi prověří své znalosti. Každodenní cestování do práce a zpět, nebo jiné pravidelné cesty, vytváří falešný pocit jistoty v prostředí, které je vám dobře známé a kde znáte již všechna nebezpečí. Jaké jsou, ale vaše reakce v neznámém městě?

BMW Motorrad R 5 Hommage: Nová motorka je esencí krásy a jednoduchosti

BMW Motorrad R 5 Hommage: Nová motorka je esencí krásy a jednoduchosti

BMW R 5 Hommage přenáší esence motocyklů jako takových do moderní éry. Kombinuje totiž prvky používané na historických motocyklech, které propojuje s moderním světem tzv. customů, tedy motocyklů stavěných na zakázku.

reklama
reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK