Zákruta.cz  >  

Béreš bude v JWRC chybět

31. ledna 2008

V sezóne 2008 sa predstaví TEMPUS STYLLEX rally team s novým programom a v inovovanom zložení. Na miesto spolujazdca si vedľa Jozefa Béreša jr. sadne skúsený slovenský navigátor Róbert Müller.

Po dôkladnej anylýze a s ohľadom na predpokladaný vývoj v tejto disciplíne motoristického športu bolo prijaté rozhodnutie nezúčastniť sa v sezóne 2008 seriálu FIA Junior World Rally Championship.

Štarty medzi „juniormi“ budú nahradené účasťou na viacerých podujatiach v zahraničí. Ich cieľom je prípraviť posádku na zmeny, ktoré sa FIA rozhodla v nasledujúcich rokoch aplikovať do praxe vytvorením nových kategórií súťažných vozidiel.

Samozrejmosťou je štart posádky J.Béreš jr. – R.Müller v domácich majstrovstvách s osvedčeným Renaultom Clio Super 1600. O podrobnostiach programu štartov TEMPUS STYLLEX rally teamu v roku 2008 vás budeme informovať ihneď po ukončení stále prebiehajúcich rokovaní s reklamnými partnermi.

Kto je Róber Müller? Majster Slovenska v triede A-7 v sezóne 2000 (Seat Ibiza KitCar - pilot R. Töviš). Neskôr sa objavil vedľa V. Palka (Mitsubishi Lancer Evo), s ktorým absolvoval v sezóne 2004 i „svetovú“ Rally Cyprus. V sezóne 2005 a 2006 „čítal noty“ na podujatiach majstrovstiev Slovenska J. Bérešovi staršiemu. V roku 2005 si po prvý raz vyskúšal spoluprácu i s Jozefom Bérešom mladším, keď spolu absolvovali Rally Bratislava na Suzuki Ignis S1600. Róbert sa narodil v roku 1970, je ženatý a má dvoch synov.

Tempus Rally média team

Další články

Méně často používané dopravní značky

Méně často používané dopravní značky

Člověk je od přírody tvor přizpůsobivý. To si jsou vědomi i na ministerstvu, proto nelení a mění dopravní značení jedna báseň. Znáte opravdu všechny?

celý článek >
Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

Znáte křižovatky a dopravní značky? Otestujte se!

Znáte křižovatky a dopravní značky? Otestujte se!

Nejen všichni co se chystají do autoškoly, ale jistě i zkušení řidiči, si rádi prověří své znalosti. Každodenní cestování do práce a zpět, nebo jiné pravidelné cesty, vytváří falešný pocit jistoty v prostředí, které je vám dobře známé a kde znáte již všechna nebezpečí. Jaké jsou, ale vaše reakce v neznámém městě?

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK