Zákruta.cz  >  

Souboj Duval versus Atkinson vyzněl pro Australana

29. ledna 2008

Přesto, že bylo již před nedělní etapou Rallye Monte Carlo v podstatě rozhodnuto o prvním i druhém místě, o bronzovou příčku sváděli tvrdý souboj jezdci Chris Atkinson a Francois Duval.

Belgický pilot ztrácel v sobotu večer na australského pilota přes 20 vteřin a prohlásil, že si nemyslí, že by dokázal takovou ztrátu v neděli eliminovat.

Nicméně na ranní Col de Turini snížil náskok Chrise o neuvěřitelných 12 vteřin a ucítil šanci, že by se přeci jen mohl propracovat na vysněné třetí místo. Belgičan v neděli dokázal vyhrát z pěti odjetých rychlostních zkoušek hned čtyři z nich.

Rozhodnout se tak mělo až v závěrečné superspeciálce. Před ní dělila oba jezdce jen 1.1 vteřiny. Oba tak museli jet naprosto nadoraz. I přes maximální snahu však zůstal Duval čtvrtý. Oba totiž zajeli v ulicích Monte Carla naprosto shodný čas a pořadí se již nezměnilo.

Richard Vlček ; Zakruta.CZ

Další články

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

celý článek >
Znáte křižovatky a dopravní značky? Otestujte se!

Znáte křižovatky a dopravní značky? Otestujte se!

Nejen všichni co se chystají do autoškoly, ale jistě i zkušení řidiči, si rádi prověří své znalosti. Každodenní cestování do práce a zpět, nebo jiné pravidelné cesty, vytváří falešný pocit jistoty v prostředí, které je vám dobře známé a kde znáte již všechna nebezpečí. Jaké jsou, ale vaše reakce v neznámém městě?

BMW Motorrad R 5 Hommage: Nová motorka je esencí krásy a jednoduchosti

BMW Motorrad R 5 Hommage: Nová motorka je esencí krásy a jednoduchosti

BMW R 5 Hommage přenáší esence motocyklů jako takových do moderní éry. Kombinuje totiž prvky používané na historických motocyklech, které propojuje s moderním světem tzv. customů, tedy motocyklů stavěných na zakázku.

reklama
reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK