Zákruta.cz  >  

Souboj Duval versus Atkinson vyzněl pro Australana

29. ledna 2008

Přesto, že bylo již před nedělní etapou Rallye Monte Carlo v podstatě rozhodnuto o prvním i druhém místě, o bronzovou příčku sváděli tvrdý souboj jezdci Chris Atkinson a Francois Duval.

Belgický pilot ztrácel v sobotu večer na australského pilota přes 20 vteřin a prohlásil, že si nemyslí, že by dokázal takovou ztrátu v neděli eliminovat.

Nicméně na ranní Col de Turini snížil náskok Chrise o neuvěřitelných 12 vteřin a ucítil šanci, že by se přeci jen mohl propracovat na vysněné třetí místo. Belgičan v neděli dokázal vyhrát z pěti odjetých rychlostních zkoušek hned čtyři z nich.

Rozhodnout se tak mělo až v závěrečné superspeciálce. Před ní dělila oba jezdce jen 1.1 vteřiny. Oba tak museli jet naprosto nadoraz. I přes maximální snahu však zůstal Duval čtvrtý. Oba totiž zajeli v ulicích Monte Carla naprosto shodný čas a pořadí se již nezměnilo.

Richard Vlček ; Zakruta.CZ

Další články

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Řidiči i majitelé přepravních firem musejí brát při své práci v potaz mnoho dopravních, logistických i administrativních aspektů. Majitelé chtějí mít přehled o průběhu dodávek, řidiči potřebují trasu naplánovat tak, aby byla co nejefektivnější.

Společnost Total se proto v rámci svého širokého portfolia služeb rozhodla poskytnout dopravcům nástroj, který umožní obojí.

celý článek >
Méně často používané dopravní značky

Méně často používané dopravní značky

Člověk je od přírody tvor přizpůsobivý. To si jsou vědomi i na ministerstvu, proto nelení a mění dopravní značení jedna báseň. Znáte opravdu všechny?

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
SOUHLASÍM Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies najdete zde.