Zákruta.cz  >  

Subaru zkoušelo Imprezu před Monte Carlem

9. ledna 2008

Ani japonský tým 555 Subaru WRT nevynechal příležitost k tomu, aby si vyzkoušel svou imprezu WRC na zamrzlém asfaltu. Byla to příprava na nadcházející Rallye Monte Carlo. Subaru má však oproti svým protivníkům jednu malou výhodu.

Jelikož již v minulosti jezdily jejich stroje na pneumatikách Pirelli, ví jak se tyto na zamrzlém povrchu chovají. Ford ani Citroën tyto zkušenosti nemají, jelikož v minulosti využívali služeb Michelinu, později pak BF Goodrich.

Test se odehrál na silnicích v okolí Lachampu a oba tovární jezdci najezdily společně přes 500 testovacích kilometrů.

„Testovali jsme starou Imprezu WRC, ale zároveň pracujeme již na novém voze,“ prohlásil na úvod Atkinson. „Snažíme se maximálně připravit na Rallye Monte Carlo a věříme v dobrý výsledek. Již velmi brzy se rozhodne, kdy se začneme plně věnovat pouze vývoji a testování nového vozu.“

-ric- ; Zakruta.CZ

Další články

Méně často používané dopravní značky

Méně často používané dopravní značky

Člověk je od přírody tvor přizpůsobivý. To si jsou vědomi i na ministerstvu, proto nelení a mění dopravní značení jedna báseň. Znáte opravdu všechny?

celý článek >
Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

Znáte křižovatky a dopravní značky? Otestujte se!

Znáte křižovatky a dopravní značky? Otestujte se!

Nejen všichni co se chystají do autoškoly, ale jistě i zkušení řidiči, si rádi prověří své znalosti. Každodenní cestování do práce a zpět, nebo jiné pravidelné cesty, vytváří falešný pocit jistoty v prostředí, které je vám dobře známé a kde znáte již všechna nebezpečí. Jaké jsou, ale vaše reakce v neznámém městě?

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK