Zákruta.cz  >  

Subaru zkoušelo Imprezu před Monte Carlem

9. ledna 2008

Ani japonský tým 555 Subaru WRT nevynechal příležitost k tomu, aby si vyzkoušel svou imprezu WRC na zamrzlém asfaltu. Byla to příprava na nadcházející Rallye Monte Carlo. Subaru má však oproti svým protivníkům jednu malou výhodu.

Jelikož již v minulosti jezdily jejich stroje na pneumatikách Pirelli, ví jak se tyto na zamrzlém povrchu chovají. Ford ani Citroën tyto zkušenosti nemají, jelikož v minulosti využívali služeb Michelinu, později pak BF Goodrich.

Test se odehrál na silnicích v okolí Lachampu a oba tovární jezdci najezdily společně přes 500 testovacích kilometrů.

„Testovali jsme starou Imprezu WRC, ale zároveň pracujeme již na novém voze,“ prohlásil na úvod Atkinson. „Snažíme se maximálně připravit na Rallye Monte Carlo a věříme v dobrý výsledek. Již velmi brzy se rozhodne, kdy se začneme plně věnovat pouze vývoji a testování nového vozu.“

-ric- ; Zakruta.CZ

Další články

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Řidiči i majitelé přepravních firem musejí brát při své práci v potaz mnoho dopravních, logistických i administrativních aspektů. Majitelé chtějí mít přehled o průběhu dodávek, řidiči potřebují trasu naplánovat tak, aby byla co nejefektivnější.

Společnost Total se proto v rámci svého širokého portfolia služeb rozhodla poskytnout dopravcům nástroj, který umožní obojí.

celý článek >
Méně často používané dopravní značky

Méně často používané dopravní značky

Člověk je od přírody tvor přizpůsobivý. To si jsou vědomi i na ministerstvu, proto nelení a mění dopravní značení jedna báseň. Znáte opravdu všechny?

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK