Zákruta.cz  >  

Tretie miesto pre Rufa Šport zo Sosnovej

4. listopadu 2010

V poradí už deviaty ročník podujatia pod názvom Setkání mistrů sa konal počas uplynulého piatku a soboty na Autodrome v Českej Lípe. Slovensko tu malo zastúpenie v podobe RUFA Šport Teamu, ktorý nakoniec vybojoval bronzovú priečku.

Pekné, jesenné počasie prispelo ku pohode a dobrej nálade, ktorá už tradične patrí ku &Setkání mistrů, ktoré sa každoročne koná na Autodrome v Českej Lípe. Prvý deň podujatia, čiže piatok už tradične patril zábave, pri ktorej jazdci po autodrome vozili reklamných partnerov, členov tímu, mechanikov, priateľky, či manželky. V sobotu sa však už začalo naplno bojovať. Aj keď tu výraz bojovať nie je celkom namieste, keďže na už spomínanej akcii ide hlavne o zábavu. Napriek tomu, aj takáto zábava musí mať nejakého víťaza a tak sa niektorí jazdci snažili viacej, iní menej.

Za slovenský RUFA Šport sa na štart s vozidlom Škoda Fabia S2000 postavila tradičná posádka Grzegorz Grzyb - Przemyslaw Zawada. Po rozjazdách, ktoré absolvovali im nakoniec v cieli tejto súťaže patrila bronzová priečka, s ktorou bol spokojný aj manažér tímu Ľubomír Kleman: „Som spokojný. Už pred akciou som hovoril, že tu ide predovšetkým o zábavu pre posádku, celý tím, ale aj našich reklamných partnerov. Akcia splnila svoj cieľ, všetci sme sa dobre bavili a o to tu išlo.“

Miroslav Majláth

Další články

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Řidiči i majitelé přepravních firem musejí brát při své práci v potaz mnoho dopravních, logistických i administrativních aspektů. Majitelé chtějí mít přehled o průběhu dodávek, řidiči potřebují trasu naplánovat tak, aby byla co nejefektivnější.

Společnost Total se proto v rámci svého širokého portfolia služeb rozhodla poskytnout dopravcům nástroj, který umožní obojí.

celý článek >
Méně často používané dopravní značky

Méně často používané dopravní značky

Člověk je od přírody tvor přizpůsobivý. To si jsou vědomi i na ministerstvu, proto nelení a mění dopravní značení jedna báseň. Znáte opravdu všechny?

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
SOUHLASÍM Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies najdete zde.