Zákruta.cz  >  

Tretie miesto pre Rufa Šport zo Sosnovej

4. listopadu 2010

V poradí už deviaty ročník podujatia pod názvom Setkání mistrů sa konal počas uplynulého piatku a soboty na Autodrome v Českej Lípe. Slovensko tu malo zastúpenie v podobe RUFA Šport Teamu, ktorý nakoniec vybojoval bronzovú priečku.

Pekné, jesenné počasie prispelo ku pohode a dobrej nálade, ktorá už tradične patrí ku &Setkání mistrů, ktoré sa každoročne koná na Autodrome v Českej Lípe. Prvý deň podujatia, čiže piatok už tradične patril zábave, pri ktorej jazdci po autodrome vozili reklamných partnerov, členov tímu, mechanikov, priateľky, či manželky. V sobotu sa však už začalo naplno bojovať. Aj keď tu výraz bojovať nie je celkom namieste, keďže na už spomínanej akcii ide hlavne o zábavu. Napriek tomu, aj takáto zábava musí mať nejakého víťaza a tak sa niektorí jazdci snažili viacej, iní menej.

Za slovenský RUFA Šport sa na štart s vozidlom Škoda Fabia S2000 postavila tradičná posádka Grzegorz Grzyb - Przemyslaw Zawada. Po rozjazdách, ktoré absolvovali im nakoniec v cieli tejto súťaže patrila bronzová priečka, s ktorou bol spokojný aj manažér tímu Ľubomír Kleman: „Som spokojný. Už pred akciou som hovoril, že tu ide predovšetkým o zábavu pre posádku, celý tím, ale aj našich reklamných partnerov. Akcia splnila svoj cieľ, všetci sme sa dobre bavili a o to tu išlo.“

Miroslav Majláth

Další články

5 situací, ve kterých nepojištěné auto vyjde draze

5 situací, ve kterých nepojištěné auto vyjde draze

Kupujete si nové nebo bazarové auto? A sjednali jste si havarijní pojištění? Podívejte se na 5 situací, ve kterých dáte za nepojištěné auto majlant.

celý článek >
Kdy vám bude dělat pojišťovna problémy s vyplacením odškodného?

Kdy vám bude dělat pojišťovna problémy s vyplacením odškodného?

Nehody se čas od času zkrátka stanou. V kterých případech vám pojišťovny ale nebudou chtít vyplatit peníze. Vyvarujte se chyb, které mohou mít zásadní vliv na to, jestli po nehodě dostanete finanční kompenzaci.

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Řidiči i majitelé přepravních firem musejí brát při své práci v potaz mnoho dopravních, logistických i administrativních aspektů. Majitelé chtějí mít přehled o průběhu dodávek, řidiči potřebují trasu naplánovat tak, aby byla co nejefektivnější.

Společnost Total se proto v rámci svého širokého portfolia služeb rozhodla poskytnout dopravcům nástroj, který umožní obojí.

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
SOUHLASÍM Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies najdete zde.