Zákruta.cz  >  

Rufa Šport pokračuje na ADAC Rallye Deutschland

19. srpna 2010

Po úspechu v podobe druhého miesta v rámci seriálu SWRC pokračuje naďalej slovenský RUFA Šport Team v dobíjaní svetových rally. Už počas nadchádzajúceho víkendu posádka Per Gunnar Andersson - Anders Frederiksson odštartuje na ADAC Rallye Deutschland.

Na štart súťaže, ktorý je plánovaný už v priebehu nadchádzajúceho piatku, sa švédska posádka reprezentujúca slovenský tím postaví na osvedčenom vozidle Škoda Fabia S2000 z dielní zlínskeho JM Racing. Počas súťaže, rovnako ako aj ostatné zúčastnené posádky, budú musieť Andersson s Frederikssonom absolvovať trať o celkovej dĺžke takmer tisícdvesto kilometrov. V tomto počte je už započítaných aj devätnásť rýchlostných skúšok, ktoré majú dovedna dĺžku vyše štyristo kilometrov. Prvú posádku privítajú diváci na cieľovej rampe v nemeckom meste Trier v nedeľu po pol druhej popoludní.

Manažér tímu, Ľubomír Kleman vyjadril spokojnosť: „Som rád, že spolupráca s posádkou pokračuje ďalej. Zo strany tímu panuje s dosiahnutými výsledkami absolútna spokojnosť, chlapci sú aktuálne na druhej priečke v rámci priebežného hodnotenia seriálu SWRC. Rozbehnutú spoluprácu nemáme prečo rušiť. Ideme ďalej.“

Miroslav Majláth

Další články

5 situací, ve kterých nepojištěné auto vyjde draze

5 situací, ve kterých nepojištěné auto vyjde draze

Kupujete si nové nebo bazarové auto? A sjednali jste si havarijní pojištění? Podívejte se na 5 situací, ve kterých dáte za nepojištěné auto majlant.

celý článek >
Kdy vám bude dělat pojišťovna problémy s vyplacením odškodného?

Kdy vám bude dělat pojišťovna problémy s vyplacením odškodného?

Nehody se čas od času zkrátka stanou. V kterých případech vám pojišťovny ale nebudou chtít vyplatit peníze. Vyvarujte se chyb, které mohou mít zásadní vliv na to, jestli po nehodě dostanete finanční kompenzaci.

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Řidiči i majitelé přepravních firem musejí brát při své práci v potaz mnoho dopravních, logistických i administrativních aspektů. Majitelé chtějí mít přehled o průběhu dodávek, řidiči potřebují trasu naplánovat tak, aby byla co nejefektivnější.

Společnost Total se proto v rámci svého širokého portfolia služeb rozhodla poskytnout dopravcům nástroj, který umožní obojí.

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
SOUHLASÍM Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies najdete zde.