Zákruta.cz  >  

Melico Racing Team ide skúšať šotolinu

18. června 2010

Už nadchádzajúci piatok odštartuje u našich južných susedov ďalšie podujatie zaradené do seriálu automobilových súťaží rally na podujatí KARPACKIE -Groupama Rallye. Na štarte nebude medzi maďarskými a rakúskymi posádkami chýbať ani slovensko-česká posádka Jaroslav Melichárek -Richard Lasevič.

Pre Jara Melicháreka bude maďarská súťaž prvou šotolinovou súťažou v jeho rally kariére. Na štart sa postaví spoločne so stabilným spolujazdcom Richardom Lasevičom vo vozidle Mitsubishi Lancer EVO IX, s ktorým sme mali možnosť túto dvojicu sledovať na rally tratiach v minulom roku.

„Týmto podujatím si chceme vyplniť voľný čas medzi našimi majstrovskými súťažami. Ešte nikdy som nejazdil šotolinu a preto si to chcem vyskúšať. Súťaž pôjdeme na našej “devine„s pomocou maďarského Dynamic Rally Teamu, ktorý nám na tejto súťaži poskytne kompletné technické a servisné zázemie. Trate sme už videli, keďže v Maďarsku sú obhliadky tratí už týždeň dopredu, a môžem povedať že sú veľmi pekné,“ povedal Jaro Melichárek.

Súťaž KARPACKIE -Groupama Rallye štartuje v piatok slávnostným predstavením posádok. V sobotu na prítomných súťažiacich čaká takmer šesťdesiatpäť ostrých kilometrov a v nedeľu ďalších šesťdesiat. Prvú posádku na cieľovej rampe privítajú diváci v nedeľu o 15 hodine 30 minúte.

Miroslav Majláth

Další články

5 situací, ve kterých nepojištěné auto vyjde draze

5 situací, ve kterých nepojištěné auto vyjde draze

Kupujete si nové nebo bazarové auto? A sjednali jste si havarijní pojištění? Podívejte se na 5 situací, ve kterých dáte za nepojištěné auto majlant.

celý článek >
Kdy vám bude dělat pojišťovna problémy s vyplacením odškodného?

Kdy vám bude dělat pojišťovna problémy s vyplacením odškodného?

Nehody se čas od času zkrátka stanou. V kterých případech vám pojišťovny ale nebudou chtít vyplatit peníze. Vyvarujte se chyb, které mohou mít zásadní vliv na to, jestli po nehodě dostanete finanční kompenzaci.

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Řidiči i majitelé přepravních firem musejí brát při své práci v potaz mnoho dopravních, logistických i administrativních aspektů. Majitelé chtějí mít přehled o průběhu dodávek, řidiči potřebují trasu naplánovat tak, aby byla co nejefektivnější.

Společnost Total se proto v rámci svého širokého portfolia služeb rozhodla poskytnout dopravcům nástroj, který umožní obojí.

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
SOUHLASÍM Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies najdete zde.