Zákruta.cz  >  

Rufa Sport štartuje na Kopnej

12. května 2010

Slovenský Rufa Šport sa po roku opäť postaví na štart Impromat Rallysprint Kopná. Posádka Grzegorz Grzyb so spolujazdcom Przemyslawom Zawadom reprezentujúca slovenský Rufa Šport Team na vozidle Škoda Fabia S2000 sa po peknom druhom mieste na Rally Prešov opätovne postaví na štart rallysprintu v okolí moravských Vizovíc.

Na štart tejto obľúbenej súťaže sa postaví kompletná česká súťažná špička. V stodesať člennom štartovom poli sa podľa zoznamu prihlásených predstaví osem vozidiel špecifikácie S2000 s ktorým štartuje aj posádka Grzyb so Zawadom. Proti tejto svorke najnovších vozidiel bude o prvenstvo v súťaži bojovať aj trojica vozidiel špecifikácie WRC, ale aj záplava veľmi silných a rýchlych vozidiel skupiny N4.

Manažér Rufa Šport pán Ľubomír Kleman nám ku štartu posádky na tejto súťaži povedal: „Na Kopnej bude naša posádka štartovať už po tretí krát. Pri prvom štarte sme skončili s veľmi tesným rozdielom na treťom mieste, v minulom roku to už bolo druhé. Dúfam, že sa nám bude dariť aj teraz. V tomto roku, rovnako ako aj v minulých, sa tu však zíde veľmi silná konkurencia, kde v podstate spomedzi prvých ôsmych posádok zoznamu prihlásených môže byť hocikto víťazom. Náš tím však napriek tomu berie túto súťaž hlavne ako tréning pred Salgo Gemer Rally, ktoré odštartuje už týždeň po Kopnej a je súčasťou slovenských majstrovstiev. Držte nám palce.“

Miroslav Majláth

Další články

Přednosti vysokotlakého čističe a mytí auta v pohodlí domova

Přednosti vysokotlakého čističe a mytí auta v pohodlí domova

Čisté auto zvenčí i zevnitř je vizitkou jeho majitele a jen málokterý řidič by se pyšnil ušmudlaným vozem. Ještě před několika lety bylo hitem se svým vozem jezdit do kartáčové myčky, na které však jsou rozporuplné názory právě s ohledem na kartáčování laku karoserie.

celý článek >
Proč investovat do kvalitních pneumatik, a vyhnout se levným náhražkám

Proč investovat do kvalitních pneumatik, a vyhnout se levným náhražkám

Dnešní trh nabízí nepřeberné množství různých pneumatik, ovšem ne všechny jsou prověřené a kvalitní. Co se stane, když chcete za každou cenu ušetřit a koupíte ty nejlevnější? Jaký je v nich rozdíl, a opravdu se ty levné vyplatí?

Výhody a nevýhody operativního leasingu

Výhody a nevýhody operativního leasingu

Zatoužili jste po modernějším automobilu? Automobilové firmy každoročně chrlí nové a nové vozy, které mají za cíl udělat řidičovu jízdu co nejpohodlnější. Ovšem ne každý má na to, aby si nové auto zaplatil z úspor, tudíž někteří volí leasingové financování. V tomto článku se zaměříme na výhody a nevýhody operativního leasingu.

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz