Zákruta.cz  >  

Rufa Sport štartuje na Kopnej

12. května 2010

Slovenský Rufa Šport sa po roku opäť postaví na štart Impromat Rallysprint Kopná. Posádka Grzegorz Grzyb so spolujazdcom Przemyslawom Zawadom reprezentujúca slovenský Rufa Šport Team na vozidle Škoda Fabia S2000 sa po peknom druhom mieste na Rally Prešov opätovne postaví na štart rallysprintu v okolí moravských Vizovíc.

Na štart tejto obľúbenej súťaže sa postaví kompletná česká súťažná špička. V stodesať člennom štartovom poli sa podľa zoznamu prihlásených predstaví osem vozidiel špecifikácie S2000 s ktorým štartuje aj posádka Grzyb so Zawadom. Proti tejto svorke najnovších vozidiel bude o prvenstvo v súťaži bojovať aj trojica vozidiel špecifikácie WRC, ale aj záplava veľmi silných a rýchlych vozidiel skupiny N4.

Manažér Rufa Šport pán Ľubomír Kleman nám ku štartu posádky na tejto súťaži povedal: „Na Kopnej bude naša posádka štartovať už po tretí krát. Pri prvom štarte sme skončili s veľmi tesným rozdielom na treťom mieste, v minulom roku to už bolo druhé. Dúfam, že sa nám bude dariť aj teraz. V tomto roku, rovnako ako aj v minulých, sa tu však zíde veľmi silná konkurencia, kde v podstate spomedzi prvých ôsmych posádok zoznamu prihlásených môže byť hocikto víťazom. Náš tím však napriek tomu berie túto súťaž hlavne ako tréning pred Salgo Gemer Rally, ktoré odštartuje už týždeň po Kopnej a je súčasťou slovenských majstrovstiev. Držte nám palce.“

Miroslav Majláth

Další články

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Řidiči i majitelé přepravních firem musejí brát při své práci v potaz mnoho dopravních, logistických i administrativních aspektů. Majitelé chtějí mít přehled o průběhu dodávek, řidiči potřebují trasu naplánovat tak, aby byla co nejefektivnější.

Společnost Total se proto v rámci svého širokého portfolia služeb rozhodla poskytnout dopravcům nástroj, který umožní obojí.

celý článek >
Méně často používané dopravní značky

Méně často používané dopravní značky

Člověk je od přírody tvor přizpůsobivý. To si jsou vědomi i na ministerstvu, proto nelení a mění dopravní značení jedna báseň. Znáte opravdu všechny?

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK