Zákruta.cz  >  

Rufa Sport štartuje na Kopnej

12. května 2010

Slovenský Rufa Šport sa po roku opäť postaví na štart Impromat Rallysprint Kopná. Posádka Grzegorz Grzyb so spolujazdcom Przemyslawom Zawadom reprezentujúca slovenský Rufa Šport Team na vozidle Škoda Fabia S2000 sa po peknom druhom mieste na Rally Prešov opätovne postaví na štart rallysprintu v okolí moravských Vizovíc.

Na štart tejto obľúbenej súťaže sa postaví kompletná česká súťažná špička. V stodesať člennom štartovom poli sa podľa zoznamu prihlásených predstaví osem vozidiel špecifikácie S2000 s ktorým štartuje aj posádka Grzyb so Zawadom. Proti tejto svorke najnovších vozidiel bude o prvenstvo v súťaži bojovať aj trojica vozidiel špecifikácie WRC, ale aj záplava veľmi silných a rýchlych vozidiel skupiny N4.

Manažér Rufa Šport pán Ľubomír Kleman nám ku štartu posádky na tejto súťaži povedal: „Na Kopnej bude naša posádka štartovať už po tretí krát. Pri prvom štarte sme skončili s veľmi tesným rozdielom na treťom mieste, v minulom roku to už bolo druhé. Dúfam, že sa nám bude dariť aj teraz. V tomto roku, rovnako ako aj v minulých, sa tu však zíde veľmi silná konkurencia, kde v podstate spomedzi prvých ôsmych posádok zoznamu prihlásených môže byť hocikto víťazom. Náš tím však napriek tomu berie túto súťaž hlavne ako tréning pred Salgo Gemer Rally, ktoré odštartuje už týždeň po Kopnej a je súčasťou slovenských majstrovstiev. Držte nám palce.“

Miroslav Majláth

Další články

Méně často používané dopravní značky

Méně často používané dopravní značky

Člověk je od přírody tvor přizpůsobivý. To si jsou vědomi i na ministerstvu, proto nelení a mění dopravní značení jedna báseň. Znáte opravdu všechny?

celý článek >
Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

Znáte křižovatky a dopravní značky? Otestujte se!

Znáte křižovatky a dopravní značky? Otestujte se!

Nejen všichni co se chystají do autoškoly, ale jistě i zkušení řidiči, si rádi prověří své znalosti. Každodenní cestování do práce a zpět, nebo jiné pravidelné cesty, vytváří falešný pocit jistoty v prostředí, které je vám dobře známé a kde znáte již všechna nebezpečí. Jaké jsou, ale vaše reakce v neznámém městě?

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK