Zákruta.cz  >  

Grzyb s Mazurom víťazmi Karpackie 18. Rajd Rzeszowski

10. srpna 2009

Posádka slovenského Fiat Rufa Rally Teamu, poliaci Grzegorz Grzyb - Przemyslav Mazur na vozidle Peugeot 207 S2000 sa stali absolútnymi víťazmi automobilovej súťaže pod názvom Karpackie 18. Rajd Rzeszowski.

Minuloroční víťazi Rajdu Rzeszowski, Grzegorz Grzyb so spolujazdcom Przemyslawom Mazurom na vozidle Peugeot 207 S2000 sa stali aj v tomto roku absolútnymi víťazmi Karpackie 18. Rajd Rzeszowski. Už od prvej rýchlostnej skúšky sa zaradili na vedúcu pozíciu a počas celej súťaže pred seba nikoho nepustili.

Druhé miesto v celkovej klasifikácii patrí posádke Tomasz Kuchar - Daniel Dymurski, ktorí jazdili taktiež na vozidle Peugeot 207 S2000 a tretie miesto vybojovala dvojica Kajetan kajetanowicz - Jaroslaw Baran na vozidle Subaru Impreza. S umiestnením na štvrtom mieste sa musela na tejto súťaži uspokojiť posádka Solowow - Baran a s piatym Oleksowicz - Obrebowski, obe posádky jazdili na vozidlách Peugeot 207 S2000. V okolí poľského mesta Rzeszow odštartovalo celkovo 61 posádok zo šiestich krajín Európy z ktorých prišlo do cieľa celkovo 35 posádok.

V tomto počte bolo započítaných aj 37 posádok, ktoré bojovali o body v rámci piateho a šiesteho podujatia zaradených do Mediaracing Majstrovstvá Slovenska v rally 2009. v piatkovom piatom podujatí slovenského šampionátu vyhrala posádka Grzyb - Mazur pred Kajetanowiczom a Bérešom. V sobotňajšom, šiestom podujatí vyhrala dvojica Kajetanowicz - Baran, pred víťazmi celej rzeszowskj súťaže Grzybom s Mazurom. Tretie miesto opäť patrilo Bérešovi jr. s Mullerom. Drotár s Bánocim na Škode Octavia WRC dojazdili šieste podujatie Mediaracing Majstrovstvá Slovenska v rally 2009 na štvrtom mieste a piate miesto patrí Beltowskiemu s Drahanom.

Slovenský rally šampionát pokračuje až začiatkom novembre na súťaži v Košiciach, ktorá bude zároveň poslednou v tohtoročnej sezóne.

Miroslav Majláth

Další články

Přednosti vysokotlakého čističe a mytí auta v pohodlí domova

Přednosti vysokotlakého čističe a mytí auta v pohodlí domova

Čisté auto zvenčí i zevnitř je vizitkou jeho majitele a jen málokterý řidič by se pyšnil ušmudlaným vozem. Ještě před několika lety bylo hitem se svým vozem jezdit do kartáčové myčky, na které však jsou rozporuplné názory právě s ohledem na kartáčování laku karoserie.

celý článek >
Proč investovat do kvalitních pneumatik, a vyhnout se levným náhražkám

Proč investovat do kvalitních pneumatik, a vyhnout se levným náhražkám

Dnešní trh nabízí nepřeberné množství různých pneumatik, ovšem ne všechny jsou prověřené a kvalitní. Co se stane, když chcete za každou cenu ušetřit a koupíte ty nejlevnější? Jaký je v nich rozdíl, a opravdu se ty levné vyplatí?

Výhody a nevýhody operativního leasingu

Výhody a nevýhody operativního leasingu

Zatoužili jste po modernějším automobilu? Automobilové firmy každoročně chrlí nové a nové vozy, které mají za cíl udělat řidičovu jízdu co nejpohodlnější. Ovšem ne každý má na to, aby si nové auto zaplatil z úspor, tudíž někteří volí leasingové financování. V tomto článku se zaměříme na výhody a nevýhody operativního leasingu.

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz