Zákruta.cz  >  

Grzyb s Mazurom víťazmi Karpackie 18. Rajd Rzeszowski

10. srpna 2009

Posádka slovenského Fiat Rufa Rally Teamu, poliaci Grzegorz Grzyb - Przemyslav Mazur na vozidle Peugeot 207 S2000 sa stali absolútnymi víťazmi automobilovej súťaže pod názvom Karpackie 18. Rajd Rzeszowski.

Minuloroční víťazi Rajdu Rzeszowski, Grzegorz Grzyb so spolujazdcom Przemyslawom Mazurom na vozidle Peugeot 207 S2000 sa stali aj v tomto roku absolútnymi víťazmi Karpackie 18. Rajd Rzeszowski. Už od prvej rýchlostnej skúšky sa zaradili na vedúcu pozíciu a počas celej súťaže pred seba nikoho nepustili.

Druhé miesto v celkovej klasifikácii patrí posádke Tomasz Kuchar - Daniel Dymurski, ktorí jazdili taktiež na vozidle Peugeot 207 S2000 a tretie miesto vybojovala dvojica Kajetan kajetanowicz - Jaroslaw Baran na vozidle Subaru Impreza. S umiestnením na štvrtom mieste sa musela na tejto súťaži uspokojiť posádka Solowow - Baran a s piatym Oleksowicz - Obrebowski, obe posádky jazdili na vozidlách Peugeot 207 S2000. V okolí poľského mesta Rzeszow odštartovalo celkovo 61 posádok zo šiestich krajín Európy z ktorých prišlo do cieľa celkovo 35 posádok.

V tomto počte bolo započítaných aj 37 posádok, ktoré bojovali o body v rámci piateho a šiesteho podujatia zaradených do Mediaracing Majstrovstvá Slovenska v rally 2009. v piatkovom piatom podujatí slovenského šampionátu vyhrala posádka Grzyb - Mazur pred Kajetanowiczom a Bérešom. V sobotňajšom, šiestom podujatí vyhrala dvojica Kajetanowicz - Baran, pred víťazmi celej rzeszowskj súťaže Grzybom s Mazurom. Tretie miesto opäť patrilo Bérešovi jr. s Mullerom. Drotár s Bánocim na Škode Octavia WRC dojazdili šieste podujatie Mediaracing Majstrovstvá Slovenska v rally 2009 na štvrtom mieste a piate miesto patrí Beltowskiemu s Drahanom.

Slovenský rally šampionát pokračuje až začiatkom novembre na súťaži v Košiciach, ktorá bude zároveň poslednou v tohtoročnej sezóne.

Miroslav Majláth

Další články

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Řidiči i majitelé přepravních firem musejí brát při své práci v potaz mnoho dopravních, logistických i administrativních aspektů. Majitelé chtějí mít přehled o průběhu dodávek, řidiči potřebují trasu naplánovat tak, aby byla co nejefektivnější.

Společnost Total se proto v rámci svého širokého portfolia služeb rozhodla poskytnout dopravcům nástroj, který umožní obojí.

celý článek >
Méně často používané dopravní značky

Méně často používané dopravní značky

Člověk je od přírody tvor přizpůsobivý. To si jsou vědomi i na ministerstvu, proto nelení a mění dopravní značení jedna báseň. Znáte opravdu všechny?

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
SOUHLASÍM Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies najdete zde.