Zákruta.cz  >  

Pozvánka na 5. RallySlalom 2009

12. května 2009

V závěru loňské sezóny se objevil na scéně nový slalomový seriál pod názvem RallySlalom. Loni se odjeli sice pouze tři závody a jeden volný jako vyhlášení pořadí, ale letos je v plánu deset závodů + jeden volný. Pořádající Andrea rally team zve na 5. díl letošní sezóny, který se uskuteční 17.5. na letišti v Bánově a to jak jezdce tak diváky.

Jezdci, kteří by se chtěli zúčastnit se více informací doví na webu seriálu www.rallyslalom.ic.cz . Tak jako je ve slalomových závodech zvykem je minimální věk pro účast jezdce 15 let a samozřejmostí je současná motoristická přilba. Zájemci mohou přihlášky ve tvaru jméno a příjmení jezdce (případně i spolujezdce), tým a značka a typ vozidla včetně obsahu a skupiny do které spadá posílat na e-mail rallyslalom@seznam.cz . Případně se lze registrovat také ráno před závodem, pokud nebude naplněn maximální počet startujících.

Na jezdce čeká opět velmi zajímavá RZ o délce 1,3 Km. Povrch RZ je většinou asfaltový. Jen po startu a v jednom vracáku na jezdce čeká šotolina. Více o trati najdete v průvodci RZ

Mezi již registrovanými figuruje několik čtyřkolek v čele s Mitsubishi Lancer poslední evoluce či Subaru Impreza s Martinem Bujáčkem za volantem. Nechybí ani nabroušené vozy s pohonem přední nápravy či atraktivní „zadokolky“.

Pořadí po čtyřech závodech kraluje Martin Bujáček, na druhém místě je Kuba Král se ztrátou 20 bodů a medailové pozice prozatím uzavírá Petr Blažek.

Filip Červenka

Další články

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

celý článek >
Znáte křižovatky a dopravní značky? Otestujte se!

Znáte křižovatky a dopravní značky? Otestujte se!

Nejen všichni co se chystají do autoškoly, ale jistě i zkušení řidiči, si rádi prověří své znalosti. Každodenní cestování do práce a zpět, nebo jiné pravidelné cesty, vytváří falešný pocit jistoty v prostředí, které je vám dobře známé a kde znáte již všechna nebezpečí. Jaké jsou, ale vaše reakce v neznámém městě?

BMW Motorrad R 5 Hommage: Nová motorka je esencí krásy a jednoduchosti

BMW Motorrad R 5 Hommage: Nová motorka je esencí krásy a jednoduchosti

BMW R 5 Hommage přenáší esence motocyklů jako takových do moderní éry. Kombinuje totiž prvky používané na historických motocyklech, které propojuje s moderním světem tzv. customů, tedy motocyklů stavěných na zakázku.

reklama
reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK