Zákruta.cz  >  

Eger zaplnený rallystami

3. dubna 2009

V piatok podvečer 3.apríla 2009 na námestí Dobó tér priamo pod Egerským hradom odštartuje prvé podujatie Majstrovstiev Slovenskej republiky v rally 2009 v maďarskom meste Eger. Už dnes sa však mesto Eger naplnilo posádkami, ktoré budú na tomto podujatí štartovať.

Na pláne boli obhliadky tratí na ktorých sa bude bojovať v rámci Majstrovstiev Maďarska v rallye, Otvorených majstrovstiev Maďarska v rallye a Majstrovstiev Slovenska v rally 2009. Z dôvodu že sa do Majstrovstiev Slovenskej republiky v rally 2009 sa mohli za zvýšený poplatok prihlásiť aj posádky z Maďarska, konečný počet prihlásených do slovenského šampionátu sa nakoniec zastavil na čísle štyridsaťdeväť.

Z tohto počtu si do dnešného popoludnia prevzalo itinerár štyridsaťtri posádok. Z neúčasti na podujatí sa ospravedlnili štyri posádky (Lapdavský, Koňuch, Pogan a Greguška). Obhliadky tratí pokračujú aj zajtra, vo štvrtok. V piatok je na pláne administratívne a technické preberanie.

Po skončení dnešnej obhliadky trate sa súťažiaci v podvečerných hodinách stretli v priestoroch riaditeľstva v Hoteli Eger, kde sa uskutočnila rozprava jazdcov. Posádky dostali ďalšie pokyny a informácie ku súťaži. Zajtra pokračujú obhliadky druhým dňom.

Miroslav Majláth

Další články

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

celý článek >
Znáte křižovatky a dopravní značky? Otestujte se!

Znáte křižovatky a dopravní značky? Otestujte se!

Nejen všichni co se chystají do autoškoly, ale jistě i zkušení řidiči, si rádi prověří své znalosti. Každodenní cestování do práce a zpět, nebo jiné pravidelné cesty, vytváří falešný pocit jistoty v prostředí, které je vám dobře známé a kde znáte již všechna nebezpečí. Jaké jsou, ale vaše reakce v neznámém městě?

BMW Motorrad R 5 Hommage: Nová motorka je esencí krásy a jednoduchosti

BMW Motorrad R 5 Hommage: Nová motorka je esencí krásy a jednoduchosti

BMW R 5 Hommage přenáší esence motocyklů jako takových do moderní éry. Kombinuje totiž prvky používané na historických motocyklech, které propojuje s moderním světem tzv. customů, tedy motocyklů stavěných na zakázku.

reklama
reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK