Zákruta.cz  >  

Už len týždeň do štartu v Egeri

31. března 2009

Už len posledný týždeň ostáva do štartu prvej súťaže zaradenej do seriálu Majstrovstiev Slovenskej republiky v rally 2009.

Spoločnú súťaž pod hlavičkou MNASZ a SAMŠ pripravil organizátor Marco Racing Team Kft. v spolupráci s Laroco Kft a Auto Klubom Košice. Celkový počet prihlásených posádok sa zastavil na čísle 135, vrátane 45 prihlásených posádok, ktoré budú bojovať v rámci Majstrovstiev Slovenskej republiky v rally 2009. Výdaj itinerárov je plánovaný už od utorka 31.3.2009 od 16-tej hodiny v hoteli Eger. Obhliadka tratí je od 1.4.2009 od 8,00 hodiny. Posádky súťažiace v rámci Majstrovstiev Slovenska sa prvýkrát spoločne stretnú v stredu večer o 18:30 na rozprave v priestoroch hotela Eger.

Administratívne a technické preberanie sa uskutoční v piatok 3.4.2009 v športovej hale Kemény Ferenc Városi Sportcsarnok, Stadion u. 8, v Egeri. Na piatkový podvečer je pre prítomných divákov pripravený na námestí Dobó tér priamo pod Egerským hradom slávnostný štart a predstavenie súťažných posádok. Na súťažné posádky čaká v priebehu soboty a nedele (4. – 5. apríla 2009) 12 rýchlostných skúšok o dĺžke 160,5 kilometra, pričom celková dĺžka trate je takmer 500 kilometrov. Prvú posádku v cieli súťaže v centre Egeru na námestí Dobó tér privítajú diváci v nedeľu o 12,15 hodine.

Všetky potrebné informácie ku súťaži sa dozviete na stránke maďarského organizátora www.larocosport.hu a pre účastníkov slovenského šampionátu na stránke slovenského organizátora, ktorým je Auto Klub Košice www.rallye.sk. Na tejto stránke sú zverejnené mapy oboch súťažných dní aj mapky rýchlostných skúšok, okrem RS 2, 5 Paradsásvár, ktorá je pre divákov uzavretá. Okrem toho návštevníci www.rallye.sk na nej nájdu aj mapku mesta Eger s vyznačenými „rally“ priestormi a súťažné posádky zase podrobnejšie pokyny pre účasť.

Miroslav Majláth

Další články

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Řidiči i majitelé přepravních firem musejí brát při své práci v potaz mnoho dopravních, logistických i administrativních aspektů. Majitelé chtějí mít přehled o průběhu dodávek, řidiči potřebují trasu naplánovat tak, aby byla co nejefektivnější.

Společnost Total se proto v rámci svého širokého portfolia služeb rozhodla poskytnout dopravcům nástroj, který umožní obojí.

celý článek >
Méně často používané dopravní značky

Méně často používané dopravní značky

Člověk je od přírody tvor přizpůsobivý. To si jsou vědomi i na ministerstvu, proto nelení a mění dopravní značení jedna báseň. Znáte opravdu všechny?

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
SOUHLASÍM Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies najdete zde.