Zákruta.cz  >  

Rally komisia SAMŠ informuje - kalendár rally 2009

29. prosince 2008

Od ukončenia poslednej súťaže Tempus rally 2008 - majstrovstiev Slovenska uplynulo len zopár týždňov avšak prípravy na novú súťažnú sezónu v rally sú už v plnom prúde. Nie sú však jednoduché.

Promotér seriálu Majstrovstiev Slovenska v rokoch 2007 a 2008 spoločnosť TEMPUS k termínu 30. novembra 2008 odstúpila od zmluvy so SAMŠ o promotérstve z dôvodu, že väčšina jeho zmluvných partnerov sa rozhodla neposkytnúť finančné krytie aj na budúci rok v dôsledku nejasnej finančnej situácie.

Na tomto mieste by som rada vyslovila poďakovanie spoločnosti Tempus za spoluprácu, finančnú podporu a pomoc, ktorú v priebehu uplynulých dvoch rokov venovala slovenskému motoristickému športu, vďaka čomu sme mali možnosť zažiť dve pekné sezóny rally.

Po odchode spoločnosti Matador z motoristického športu pred začiatkom minulej sezóny sú dôsledky terajšieho odchodu spoločnosti TEMPUS ešte zložitejšie. Bolo veľmi náročné zostaviť kalendár tak finančne náročného seriálu ako sú majstrovstvá v automobilových súťažiach. Z tohoto dôvodu Rally komisia SAMŠ schválila a predkladá Výkonnému výboru SAMŠ na schválenie kalendár súťaží, do ktorého sú zaradené aj podujatia v zahraničí.

Kalendár rally 2009 - podlieha schváleniu VV SAMŠ:

03.04. - 05.04. MM, MSR Eger Rally

30.04. - 01.05. MSR Rally Prešov

15.05. - 17.05. MSR, MM Šalgó – Gemer Rally

24.07. - 26.07. MSR Rally Bratislava

07.08. - 09.08. MP, MSR Rajd Rzeszowski

04.09. - 06.09. EP, MSR Rally Tatry

09.10. - 11.10. (A) MSR, CEZ Rally Košice

Vysvetlivky:

MSR - Majstrovstvá Slovenska

MM - Majstrovstvá Maďarska

MP - Majstrovstvá Poľska

EP - FIA Európsky pohár

CEZ - Zóna strednej Európy

A- termín podujatia sa kryje s majstrovstvami susedných štátov a pravdepodobne bude zmenený

Miroslav Majláth

Další články

5 situací, ve kterých nepojištěné auto vyjde draze

5 situací, ve kterých nepojištěné auto vyjde draze

Kupujete si nové nebo bazarové auto? A sjednali jste si havarijní pojištění? Podívejte se na 5 situací, ve kterých dáte za nepojištěné auto majlant.

celý článek >
Kdy vám bude dělat pojišťovna problémy s vyplacením odškodného?

Kdy vám bude dělat pojišťovna problémy s vyplacením odškodného?

Nehody se čas od času zkrátka stanou. V kterých případech vám pojišťovny ale nebudou chtít vyplatit peníze. Vyvarujte se chyb, které mohou mít zásadní vliv na to, jestli po nehodě dostanete finanční kompenzaci.

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Řidiči i majitelé přepravních firem musejí brát při své práci v potaz mnoho dopravních, logistických i administrativních aspektů. Majitelé chtějí mít přehled o průběhu dodávek, řidiči potřebují trasu naplánovat tak, aby byla co nejefektivnější.

Společnost Total se proto v rámci svého širokého portfolia služeb rozhodla poskytnout dopravcům nástroj, který umožní obojí.

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
SOUHLASÍM Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies najdete zde.