Zákruta.cz  >  

Fiat Rufa - Zabávali sme sa...

19. prosince 2008

Piatym miesto posádky Grzegorz Grzyb, Przemyslav Mazur súťažiacej za slovenský Fiat Rufa Rally Team na vozidle Fiat Grande Punto S2000 skončil Rajd Barborka v susednom Poľsku.

Poľský Rajd Barborka patrí ku skupine súťaží, ktoré sa konajú vždy po sezóne ako súťaž ktorá sa nezapočítava do žiadneho šampionátu. Ich účelom je pobavenie divákov, či povozenie reklamných partnerov na vozidle spolujazdca. S cieľom čo možno najväčšieho zabávania prítomných divákov na túto súťaž nastúpila aj naša posádka.

Ako to už na podobných súťažiach býva zvykom, ani teraz sa veľmi nepozeralo na dosiahnuté časy v jednotlivých rýchlostných skúškach, ktorých bolo dovedna sedem v dĺžke sedemdesiatsedem kilometrov.

„Aj ja aj Przemek smeradi že sme sa mohli na tejto show zúčastniť a aspoň trochu pozabávať divákov a takto sa im odvďačiť za ich podporu. Radi by sme obaja aj touto cestou poďakovali za celú sezónu šéfovi tímu Ľubošovi Klemanovi. Samozrejme ďakujeme aj všetkým partnerom a divákom. Už sa tešíme na budúcu sezónu,“ povedal po súťaži stále usmiaty Grzegorz Grzyb.

Miroslav Majláth

Další články

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Řidiči i majitelé přepravních firem musejí brát při své práci v potaz mnoho dopravních, logistických i administrativních aspektů. Majitelé chtějí mít přehled o průběhu dodávek, řidiči potřebují trasu naplánovat tak, aby byla co nejefektivnější.

Společnost Total se proto v rámci svého širokého portfolia služeb rozhodla poskytnout dopravcům nástroj, který umožní obojí.

celý článek >
Méně často používané dopravní značky

Méně často používané dopravní značky

Člověk je od přírody tvor přizpůsobivý. To si jsou vědomi i na ministerstvu, proto nelení a mění dopravní značení jedna báseň. Znáte opravdu všechny?

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
SOUHLASÍM Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy.
Více informací o nastavení cookies najdete zde.