Zákruta.cz  >  

Fiat Rufa - Zabávali sme sa...

19. prosince 2008

Piatym miesto posádky Grzegorz Grzyb, Przemyslav Mazur súťažiacej za slovenský Fiat Rufa Rally Team na vozidle Fiat Grande Punto S2000 skončil Rajd Barborka v susednom Poľsku.

Poľský Rajd Barborka patrí ku skupine súťaží, ktoré sa konajú vždy po sezóne ako súťaž ktorá sa nezapočítava do žiadneho šampionátu. Ich účelom je pobavenie divákov, či povozenie reklamných partnerov na vozidle spolujazdca. S cieľom čo možno najväčšieho zabávania prítomných divákov na túto súťaž nastúpila aj naša posádka.

Ako to už na podobných súťažiach býva zvykom, ani teraz sa veľmi nepozeralo na dosiahnuté časy v jednotlivých rýchlostných skúškach, ktorých bolo dovedna sedem v dĺžke sedemdesiatsedem kilometrov.

„Aj ja aj Przemek smeradi že sme sa mohli na tejto show zúčastniť a aspoň trochu pozabávať divákov a takto sa im odvďačiť za ich podporu. Radi by sme obaja aj touto cestou poďakovali za celú sezónu šéfovi tímu Ľubošovi Klemanovi. Samozrejme ďakujeme aj všetkým partnerom a divákom. Už sa tešíme na budúcu sezónu,“ povedal po súťaži stále usmiaty Grzegorz Grzyb.

Miroslav Majláth

Další články

Méně často používané dopravní značky

Méně často používané dopravní značky

Člověk je od přírody tvor přizpůsobivý. To si jsou vědomi i na ministerstvu, proto nelení a mění dopravní značení jedna báseň. Znáte opravdu všechny?

celý článek >
Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

Znáte křižovatky a dopravní značky? Otestujte se!

Znáte křižovatky a dopravní značky? Otestujte se!

Nejen všichni co se chystají do autoškoly, ale jistě i zkušení řidiči, si rádi prověří své znalosti. Každodenní cestování do práce a zpět, nebo jiné pravidelné cesty, vytváří falešný pocit jistoty v prostředí, které je vám dobře známé a kde znáte již všechna nebezpečí. Jaké jsou, ale vaše reakce v neznámém městě?

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK