Zákruta.cz  >  

Fiat Rufa mieri na poslednú súťaž sezóny

12. prosince 2008

Na začiatok decembra mal slovenský FIAT RUFA Rally Team s posádkou Grzyb, Mazur naplánované dve súťaže.

Prvou z nich bol minulotýždňový Pražský Rallysprint, ktorý sa skončil ako už všetci vieme, veľmi smutne, keď po havárii Leszka Kuzaja vyhasli dva ľudské životy a súťaž bola predčasne ukončená. Je nám veľmi ľúto čo sa stalo a radi by sme aj touto cestou za FIAT RUFA Rally Team vyjadrili pozostalým úprimnú sústrasť.

Druhou súťažou, ktorá odštartuje už nadchádzajúcu sobotu je 46. Rajd Barborka v poľskej Varšave. Tak ako aj v Prahe je aj poľská súťaž vo Varšave ponímaná ako show pre divákov a sponzorov. Na štart je prihlásených celkovo 108 posádok z celého Poľska. Grzegorz Gtzyb s Przemyslavom Mazurom jazdiaci za slovenský FIAT RUFA Rally Team odštartujú na vozidle Fiat Grande Punto S2000.

Proti nim sa na štart postavia nielen vozidlá špecifikácie S2000, či WRC, ale aj záplava vozidiel Mitsubishi Lancer rôznych evolúcií a niekoľko vozidiel Subaru Impreza. Súťaž odštartuje v sobotu ráno o 8,00 hodine a prvé auto v cieli uvidia prítomní diváci približne o 17 hodine 30 minúte. Na súťažiacich čaká trať o dĺžke 77 kilometrov v ktorých je zarátaných aj takmer 18 kilometrov rýchlostných skúšok.

Fiat Rufa Rally Team

Další články

5 situací, ve kterých nepojištěné auto vyjde draze

5 situací, ve kterých nepojištěné auto vyjde draze

Kupujete si nové nebo bazarové auto? A sjednali jste si havarijní pojištění? Podívejte se na 5 situací, ve kterých dáte za nepojištěné auto majlant.

celý článek >
Kdy vám bude dělat pojišťovna problémy s vyplacením odškodného?

Kdy vám bude dělat pojišťovna problémy s vyplacením odškodného?

Nehody se čas od času zkrátka stanou. V kterých případech vám pojišťovny ale nebudou chtít vyplatit peníze. Vyvarujte se chyb, které mohou mít zásadní vliv na to, jestli po nehodě dostanete finanční kompenzaci.

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Řidiči i majitelé přepravních firem musejí brát při své práci v potaz mnoho dopravních, logistických i administrativních aspektů. Majitelé chtějí mít přehled o průběhu dodávek, řidiči potřebují trasu naplánovat tak, aby byla co nejefektivnější.

Společnost Total se proto v rámci svého širokého portfolia služeb rozhodla poskytnout dopravcům nástroj, který umožní obojí.

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
SOUHLASÍM Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies najdete zde.