Zákruta.cz  >  

Fiat Rufa mieri na poslednú súťaž sezóny

12. prosince 2008

Na začiatok decembra mal slovenský FIAT RUFA Rally Team s posádkou Grzyb, Mazur naplánované dve súťaže.

Prvou z nich bol minulotýždňový Pražský Rallysprint, ktorý sa skončil ako už všetci vieme, veľmi smutne, keď po havárii Leszka Kuzaja vyhasli dva ľudské životy a súťaž bola predčasne ukončená. Je nám veľmi ľúto čo sa stalo a radi by sme aj touto cestou za FIAT RUFA Rally Team vyjadrili pozostalým úprimnú sústrasť.

Druhou súťažou, ktorá odštartuje už nadchádzajúcu sobotu je 46. Rajd Barborka v poľskej Varšave. Tak ako aj v Prahe je aj poľská súťaž vo Varšave ponímaná ako show pre divákov a sponzorov. Na štart je prihlásených celkovo 108 posádok z celého Poľska. Grzegorz Gtzyb s Przemyslavom Mazurom jazdiaci za slovenský FIAT RUFA Rally Team odštartujú na vozidle Fiat Grande Punto S2000.

Proti nim sa na štart postavia nielen vozidlá špecifikácie S2000, či WRC, ale aj záplava vozidiel Mitsubishi Lancer rôznych evolúcií a niekoľko vozidiel Subaru Impreza. Súťaž odštartuje v sobotu ráno o 8,00 hodine a prvé auto v cieli uvidia prítomní diváci približne o 17 hodine 30 minúte. Na súťažiacich čaká trať o dĺžke 77 kilometrov v ktorých je zarátaných aj takmer 18 kilometrov rýchlostných skúšok.

Fiat Rufa Rally Team

Další články

Méně často používané dopravní značky

Méně často používané dopravní značky

Člověk je od přírody tvor přizpůsobivý. To si jsou vědomi i na ministerstvu, proto nelení a mění dopravní značení jedna báseň. Znáte opravdu všechny?

celý článek >
Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

Znáte křižovatky a dopravní značky? Otestujte se!

Znáte křižovatky a dopravní značky? Otestujte se!

Nejen všichni co se chystají do autoškoly, ale jistě i zkušení řidiči, si rádi prověří své znalosti. Každodenní cestování do práce a zpět, nebo jiné pravidelné cesty, vytváří falešný pocit jistoty v prostředí, které je vám dobře známé a kde znáte již všechna nebezpečí. Jaké jsou, ale vaše reakce v neznámém městě?

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK