Již delší dobu se spekuluje o tom, kolik že soutěží bude obsahovat kalendář IRC na sezónu 2009. Podle posledního zveřejněného kalendáře to bude hned dvanáct soutěží. Oficiálně však bude vše zveřejněno až průběhu příštího týdne.
Prestiž seriálu IRC neustále roste a zájemců o zařazení do kalendáře byl z mnoha stran obrovský. Naštěstí mezi zástupci nechybí ani ten z Česka, kdy se opět pojede v okolí Zlína známá Barumka. Termín Barum Rally Zlín byl stanoven na 21. – 23. srpna 2009. Začínat se bude v Rusku.
Vedení seriálu hodlá oficiálně oznámit kalendář v průběhu příštího týdne.
Kalendář IRC 2009 | ||
21.-24.01. | Rallye Monte Carlo | Monako |
05.-07.03. | Rally Internacional de Curitiba | Brazílie |
03.-04.04. | Safari Rally | Keňa |
07.-09.05. | Sata Rally Acores | Portugalsko |
18.-20.06. | Belgium Ypres Westhoek Rally | Belgie |
09.-11.07. | Rally Russia | Rusko |
30.7.-1.8. | Rali Vinho Madeira | Portugalsko |
21.-23.08. | Barum rally Zlín | Česká republika |
10.-12.09. | Rallye Principe de Asturias | Španělsko |
24.-26.09. | Rallye Sanremo | Itálie |
22.-24.10. | Rally Japan | Japonsko |
19.-21.11. | RAC MSA Rally of Scotland | Velká Británie |
V dnešní době jsou auta více než jen dopravní prostředky – jsou naším každodenním společníkem. Řada z nás tráví v autě téměř třetinu svého dne, a to nejčastěji cestou do práce a pak zase domů. Pro jiné je prací samo cestování autem. Je proto namístě si prostředí auta zútulnit i zabezpečit tak, aby byl náš čas strávený s tímto pomocníkem nejen příjemný, ale zejména i bezpečný.
zobrazit článek >Automobilový průmysl prochází revolucí a autonomní vozidla se stávají realitou rychleji, než by si mnozí představovali. S tím, jak se technologie vyvíjejí, hraje 3D tisk klíčovou roli nejen ve vývoji, ale i v samotné výrobě těchto vozidel. Jak konkrétně 3D tisk přispívá k inovacím v oblasti autonomních aut?
zobrazit článek >Jízda na kole je pro děti skvělým způsobem, jak se hýbat a získat větší samostatnost. Jakmile ale začnou jezdit mimo cyklostezky, na komunikacích sdílených s auty, je nutné je dobře připravit. Kdy je ten správný čas a jak je naučit bezpečnému pohybu na silnici?
zobrazit článek >Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.