Zákruta.cz  >  

Fiat Rufa na stretnutí majstrov

14. listopadu 2008

Upršané počasie počas uplynulej soboty poznačiolo aj podujatie pod názvom „Stretnutie majstrov“, ktoré sa už tradične konalo na súťažnom okruhu v Sosnovej. Na štarte nechýbal ani tretí jazdec slovenských majstrovstiev, Poliak Grzegorz Grzyb jazdiaci za slovenský FIAT RUFA Rally Team.

Piatkový pekný deň využil tím FIAT RUFA na zábavu a povozenie reklamných partnerov ako aj vopred dohodnutých divákov. V sobotu sa trať oproti piatku zmenila na nepoznanie, všade bolo zrazu kopu vody a blata. Na takomto povrchu nastúpil do prvej rozjazdy Grzyb proti Josefovi Semerátovi a prehral.

Po tomto nasledovala druhá jazda proti Pavlovi Červenkovi. Tu už Grzyb nezaváhal a vyhral. Napriek tretiemu najrýchlejšiemu času z celej plejády jazdcov ktorí sa na Stretnutí majstrov zišli jeho ďalšie účinkovanie tu v Sosnovej skončilo. Ak však vezmeme do úvahy fakt, že na tejto akcii vlastne nešlo o výsledok, ale o pobavenie samých seba a divákov, svoju úlohu celý tím splnil.

FIAT RUFA Rally Team sa v tejto sezóne predstaví svojim divákom ešte dva krát. Najskôr to bude začiatkom decembra na Pražskom Rallysprinte a o týždeň neskôr v Poľsku na Waršavskom Rajde Barborka.

FIAT RUFA Rally Team

Další články

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Řidiči i majitelé přepravních firem musejí brát při své práci v potaz mnoho dopravních, logistických i administrativních aspektů. Majitelé chtějí mít přehled o průběhu dodávek, řidiči potřebují trasu naplánovat tak, aby byla co nejefektivnější.

Společnost Total se proto v rámci svého širokého portfolia služeb rozhodla poskytnout dopravcům nástroj, který umožní obojí.

celý článek >
Méně často používané dopravní značky

Méně často používané dopravní značky

Člověk je od přírody tvor přizpůsobivý. To si jsou vědomi i na ministerstvu, proto nelení a mění dopravní značení jedna báseň. Znáte opravdu všechny?

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK