aktuálně: 32 uzavírek, 18 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Manfred Stohl opět v mistrovství světa

7. června 2012

Již za dva týdny by se mohlo vrátit do mistrovství světa jedno z nejúspěšnějších jmen rakouské soutěžácké historie. Manfred Stohl by se měl představit za volantem Fordu Fiesta RS WRC pod hlavičkou Brazil World Rally Teamu.

Ilustrační foto

„Pořád ještě vedeme jednání s partnery, ale doufám, že se to podaří dotáhnout do úspěšného konce. Pokud se to podaří, téměř určitě se bude jednat o jediný start v letošní sezóně,“ prozradil v tomto měsíci čtyřicetiletý Manfred Stohl.

Ten se představí v mistrovství světa poprvé od Walesu 2007 a pojede s vozem, se kterým pravidelně startovává Daniel Oliveira. „Daniel již na začátku roku avizoval, že Nový Zéland nepojede a vrátí se do MS až v Německu. I proto jsme měli dostatek prostoru jednat o startu u protinožců,“ osvětlil situaci Stohl, kterého bude navigovat Tina-Maria Monego.

AutoSport.CZ

Další články

Eco-driving jako odpověď na vysoké ceny paliv

Rostoucí náklady na měsíční provoz automobilu vedou řadu řidičů v České republice k hledání způsobů, jak omezit výdaje spojené s tankováním. Jedním z nejúčinnějších a zároveň nejjednodušších řešení je eco-driving, tedy styl jízdy založený na plynulosti, předvídání dopravních situací a rozumném využívání možností vozidla.

zobrazit článek >

Jak financovat svůj snový vůz: Je lepší leasing, úvěr, nebo spořicí účet?

Chcete si pořídit nové auto, ale nevíte, jak ho financovat? Porovnali jsme výhody leasingu, úvěru i spoření, abyste našli cestu, která vám sedne.

zobrazit článek >

Jak ušetřit na dovolené autem po Evropě: Sledujte kurz eura a cestu plánujte

Cestování autem po Evropě může být levné, pokud víte, kdy vyrazit, kudy jet a jaký je aktuální kurz eura. V tomto článku vám přinášíme konkrétní rady, jak na dovolené finančně nevykrvácet a zároveň si ji užít naplno.

zobrazit článek >