Zákruta.cz  >  

Fiat Rufa Rally Team na dvoch frontoch

17. července 2008

Nadchádzajúci víkend bude pre Fiat Rufa Rally Team veľmi náročný. Jeho jazdci sa naraz predstavia hneď na dvoch podujatiach.

V prvom rade sa už v piatok a sobotu predstaví na XVI. Ročníku IMPROMAT RALLYSPRINT KOPNÁ v susedných Slušoviciach posádka Grzegorz Grzyb - Przemyslav Mazur na osvedčenom vozidle Fiat Abarth Grande Punto S2000. Na druhom fronte bude vo farbách FIAT RUFA Rally Teamu bojovať na ME v pretekoch automobilov do vrchu Slovakia Matador 2008 na Pezinskej Babe Radim Ježek na vozidle Škoda Felícia v triede E1 do 1400 cm3.

Grzegorz Grzyb zvolil pred nadchádzajúcou súťažou v rámci tréningu štart na Subaru Rally Poland s vozidlom Fiat Panda v skupine A5, kde vyhral svoju triedu a celkovo sa umiestnil na štrnástom mieste v celkovom poradí. Na Kopnej bude mať ale oveľa ťažšiu úlohu, keďže tu v kategórii S2000 štartuje spolu až päť posádok. Zároveň bude pre poľskú posádku rallysprint Kopná testom pred najväčšou slovenskou súťažou - 39. AQUACITY RALLY TATRY. Táto súťaž je zaradená do FIA Evrópskeho pohára - región Central s najvyšším koeficientom 10 a zároveň zarátavaná aj do TEMPUS BECEP RALLY 2008 – Majstrovstiev Slovenska. Súťaž sa uskutoční v termíne 11. - 13. septembra 2008.

Radim Ježek a vozidlo Škoda Felicia sa vo farbách FIAT RUFA Rally Teamu predstavia po prvý krát na Pezinskej Babe.

Miroslav Majláth

Další články

5 situací, ve kterých nepojištěné auto vyjde draze

5 situací, ve kterých nepojištěné auto vyjde draze

Kupujete si nové nebo bazarové auto? A sjednali jste si havarijní pojištění? Podívejte se na 5 situací, ve kterých dáte za nepojištěné auto majlant.

celý článek >
Kdy vám bude dělat pojišťovna problémy s vyplacením odškodného?

Kdy vám bude dělat pojišťovna problémy s vyplacením odškodného?

Nehody se čas od času zkrátka stanou. V kterých případech vám pojišťovny ale nebudou chtít vyplatit peníze. Vyvarujte se chyb, které mohou mít zásadní vliv na to, jestli po nehodě dostanete finanční kompenzaci.

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Řidiči i majitelé přepravních firem musejí brát při své práci v potaz mnoho dopravních, logistických i administrativních aspektů. Majitelé chtějí mít přehled o průběhu dodávek, řidiči potřebují trasu naplánovat tak, aby byla co nejefektivnější.

Společnost Total se proto v rámci svého širokého portfolia služeb rozhodla poskytnout dopravcům nástroj, který umožní obojí.

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
SOUHLASÍM Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies najdete zde.