Zákruta.cz  >  

Melichárek po obhliadkach tratí a shakedownu

18. ledna 2012

Melico Racing Team s posádkou Jaroslav Melichárek - Igor Bacigál už majú po obhliadkach tratí a shakedowne, kde si posledný krát pred štartom odskúšali nastavenie Peugeotu 207 S2000.

Prinášame krátku flash správu tímu priamo z miesta súťaže: „Obhliadky tratí na Rallye Monte Carlo 2012 máme úspešne za sebou. Boli to tri nekonečne dlhé a náročné dni, ktoré by sa dali kľudne nazvať aj Tour de France, pretože sme sa počas troch dní postupne presúvali z Monte Carla do 400 km vzdialeného prvého centra súťaže, ktorým je Valence. Trate tohtoročného Monte sú parádne, ale veľmi náročné, s priemernou dĺžkou okolo 25 kilometrov. Prvý deň na tratiach v okolí Monaka bolo krásne slnečné počasie s teplotou 12 stupňov. Včera bolo podobné počasie aj na tratiach v okolí Valence, no keďže sme sa skoro celý deň pohybovali vo výškach nad 1000 m, teplota už bola len pár stupňov nad nulou. Dnes bol dokonca tratiach rýchlostných skúšok sneh a ľad. Podľa posledných predpovedí má nasledujúce dni pršať a v horách padať sneh, takže to bude ešte zaujímavé,“ informuje Jaro Melichárek.

„Dnes naša posádka absolvovala shakedown, žiaľ k výsledkom sme sa ešte do tejto chvíle nedopracovali. Podvečer je ešte na programe slávnostný štart súťaže,“ doplnil Erik Melichárek, manažér Melico Racing Teamu.

Súťaž štartuje zajtra o 8:00 hodine a v pláne sú štyri rýchlostné skúšky o celkovej dĺžke 134,70 kilometra. Ako ich posádka Melico Racing Teamu zvládla vás budeme informovať.

Miroslav Majláth

Další články

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Přizpůsobte si cestu podle svého pomocí online mapovacího nástroje

Řidiči i majitelé přepravních firem musejí brát při své práci v potaz mnoho dopravních, logistických i administrativních aspektů. Majitelé chtějí mít přehled o průběhu dodávek, řidiči potřebují trasu naplánovat tak, aby byla co nejefektivnější.

Společnost Total se proto v rámci svého širokého portfolia služeb rozhodla poskytnout dopravcům nástroj, který umožní obojí.

celý článek >
Méně často používané dopravní značky

Méně často používané dopravní značky

Člověk je od přírody tvor přizpůsobivý. To si jsou vědomi i na ministerstvu, proto nelení a mění dopravní značení jedna báseň. Znáte opravdu všechny?

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot uvádí model PEUGEOT TRAVELLER na český trh

Peugeot Traveller se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

reklama
Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Copyright © People For Net a.s., , tvorba www stránek People For Net a.s.
TOPlist NAVRCHOLU.cz
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK