aktuálně: 46 uzavírek, 4 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Eger zaplnený rallystami

3. dubna 2009

V piatok podvečer 3.apríla 2009 na námestí Dobó tér priamo pod Egerským hradom odštartuje prvé podujatie Majstrovstiev Slovenskej republiky v rally 2009 v maďarskom meste Eger. Už dnes sa však mesto Eger naplnilo posádkami, ktoré budú na tomto podujatí štartovať.

Na pláne boli obhliadky tratí na ktorých sa bude bojovať v rámci Majstrovstiev Maďarska v rallye, Otvorených majstrovstiev Maďarska v rallye a Majstrovstiev Slovenska v rally 2009. Z dôvodu že sa do Majstrovstiev Slovenskej republiky v rally 2009 sa mohli za zvýšený poplatok prihlásiť aj posádky z Maďarska, konečný počet prihlásených do slovenského šampionátu sa nakoniec zastavil na čísle štyridsaťdeväť.

Z tohto počtu si do dnešného popoludnia prevzalo itinerár štyridsaťtri posádok. Z neúčasti na podujatí sa ospravedlnili štyri posádky (Lapdavský, Koňuch, Pogan a Greguška). Obhliadky tratí pokračujú aj zajtra, vo štvrtok. V piatok je na pláne administratívne a technické preberanie.

Po skončení dnešnej obhliadky trate sa súťažiaci v podvečerných hodinách stretli v priestoroch riaditeľstva v Hoteli Eger, kde sa uskutočnila rozprava jazdcov. Posádky dostali ďalšie pokyny a informácie ku súťaži. Zajtra pokračujú obhliadky druhým dňom.

Miroslav Majláth

Další články

Jak vybrat odnímatelné tažné zařízení?

Odnímatelné tažné zařízení je řešením, které je snadno dostupné a praktické. Pokusíme se vás o tom přesvědčit. Pokud vám záleží na troše pohodlí a praktičnosti, přečtěte si náš článek.

zobrazit článek >

Daňové služby Eurowag nabízejí řešení bez stresu

Setkali jste se někdy s někým, kdo rád podává daňové přiznání? Pokud ano, pravděpodobně má skvělého účetního. Většina lidí se však děsí toho, že budou muset třídit hory účtenek a faktur, seznamovat se s řadou složitých a archaických zákonů a věčně čekat na vrácení peněz.

zobrazit článek >

Závod na střechách: Vývoj a vzestup střešních nosičů pro outdoorové vybavení

Střešní nosiče jsou neocenitelným pomocníkem pro nejednoho řidiče. Umožňují přepravu lyží, jízdních kol, surfovacích prken, člunů a dalšího vybavení. Tato praktická zařízení prošla dlouhým vývojem, během nějž došlo k zásadním změnám a inovacím.

zobrazit článek >