aktuálně: 815 uzavírek, 6 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Eger zaplnený rallystami

3. dubna 2009

V piatok podvečer 3.apríla 2009 na námestí Dobó tér priamo pod Egerským hradom odštartuje prvé podujatie Majstrovstiev Slovenskej republiky v rally 2009 v maďarskom meste Eger. Už dnes sa však mesto Eger naplnilo posádkami, ktoré budú na tomto podujatí štartovať.

Na pláne boli obhliadky tratí na ktorých sa bude bojovať v rámci Majstrovstiev Maďarska v rallye, Otvorených majstrovstiev Maďarska v rallye a Majstrovstiev Slovenska v rally 2009. Z dôvodu že sa do Majstrovstiev Slovenskej republiky v rally 2009 sa mohli za zvýšený poplatok prihlásiť aj posádky z Maďarska, konečný počet prihlásených do slovenského šampionátu sa nakoniec zastavil na čísle štyridsaťdeväť.

Z tohto počtu si do dnešného popoludnia prevzalo itinerár štyridsaťtri posádok. Z neúčasti na podujatí sa ospravedlnili štyri posádky (Lapdavský, Koňuch, Pogan a Greguška). Obhliadky tratí pokračujú aj zajtra, vo štvrtok. V piatok je na pláne administratívne a technické preberanie.

Po skončení dnešnej obhliadky trate sa súťažiaci v podvečerných hodinách stretli v priestoroch riaditeľstva v Hoteli Eger, kde sa uskutočnila rozprava jazdcov. Posádky dostali ďalšie pokyny a informácie ku súťaži. Zajtra pokračujú obhliadky druhým dňom.

Miroslav Majláth

Další články

Jaké jsou výhody bezkontaktních plateb v nákladní dopravě?

Pokud se chcete se svou firmou prosadit ve světě logistiky, musíte znát legislativu a mít přehled o veškerých provedených finančních transakcích. Jenže jakým způsobem udržet pod kontrolou platby za mýtné nebo palivo? Vsaďte na bezkontaktní platby.

zobrazit článek >

Možné problémy při sjednávání povinného ručení

Povinné ručení je základem drtivé většiny vozidel. Zřízení tohoto pojištění je úzce svázáno s nákupem nového vozu, občas se ale vyplatí změnit povinné ručení i pro stávající vůz. Jaké nástrahy Vás mohou při sjednávání nového povinného ručení potkat?

zobrazit článek >

Jak se nenechat podvést při koupi ojetého vozu?

Může se zdát, že koupě ojetého automobilu je snadná a jednoduchá. Vzhledem k tomu, že se většinou jedná o velký obnos peněz, tak byste správný výběr neměli podcenit. Vyhnete se tak “pokladničce” a jiným problémům v budoucnosti.

zobrazit článek >